• o denizden fırladığın klibinden beri seviyorum seni shakira. yıllardır o pique nin yanlış yapmasını bekliyodum. çoluğu çocuğu kap gel istanbula . çocukları burda devlet okuluna yazdırırız .gerekirse limon satar bakarım size. shakiram maki boylum yazmasızım

debe editi.
    sayın kanzuk,değerli üyeler, çaylaklar , misafirler .
    bugün herkesin hayallerini süsleyen yerdeyim ,debedeyim. 10 yıl önce bana " bir gün debe'ye gireceksin" deseler. “o nedir” derdim. bu site debe'nin anlamını dahi bilmeyen bir gençten bugün bir debeli yetiştirebiliyorsa bunu çoğulcu eşitlikçi ve özgürlükçü demokrasisine borçludur. bu borca sadık olalım...
    evet bugün burdayım ama bu hiç kolay olmadı. debe hayali kuranlar bilin ki sizin için de kolay olmayacak . ama asla umudunuzu kaybetmeyin. silinmeyen entryden umut kesilmez. benim de vazgeçmeyi düşündüğüm geceler oldu. sonra dedem geldi aklıma . rahmetli dedem hep “debelenmeden debelenemezsin oğul” derdi . haklıymış. biliyorum ki debe kalmak,debe olmaktan daha da zor .umarım yine görüşürüz. debemi tutkuyla sevdiğim yalnız ve güzel ülkeme adıyorum. çok teşekkürler, kalın sağlıcakla.

..
    hep oscar konuşması hayalim vardı şimdilik oscara en yakın başarım bu idare edin.
  • pique sürülecek akıl yok bu herifte yemin ediyorum. “ben masumum” ney lan!
  • pique 35 yaşında, shakira 45 yaşında.

pique 24, shakira 34 yaşındaydı ilk tanıştığı sıralar ; 2011 yılı...

cinsel ve eş anlamda en zirve dönemini yaşamış pique, bu saatten sonra birlikte olmasınlar da napsınlar aq ?

35 yaşında adam, gözünü gençlere dikecektir artık.

olgun kadın fantezisi, erkeğin genç olduğu zamanlar ortaya çıkıyor, yaş ilerledikçe işler değişiyor.
  • ciftin degil pique'nin grup seks haberleri cikmisti. diger futbolcu kankalariyla otelde alem yapmislardi. shakira bence bu tatz sehir disi alemlere goz yumuyordu ancak bu kez olayin birlikte yasadiklari eve taşınması sabrini tasirmis olabilir.
  • hadi, salaksın shakira'yı aldattın. o konuda hemfikiriz. yani salak olduğun konusunda. peki bu salaklığı neden birlikte yaşadığın evde yaparak salaklık combosu yapıyorsun e be adam?

tanım: uçkuruna sahip çıkamamış adamın maceraları.
  • ahahahah “aralarında 10 yaş var tabii ki yaşıtlarına gidecekti” savunmasını yapanlara aldattığı kadının gavi’nin annesi olması şoku.

konu bu olunca erkeklerde mantık aramamayı öğrenemediniz daha.
    güzellikle, bakımla, zekayla filan alakası yok.

kısacası aldatmalarının “kriteri” yok, karaktersiz olmak yeterli, “ah-ha hareket edip nefes alan bir varlık, neden tüm ilişkimi çöpe atıp bununla olmuyorum” bile diyebilirler, anlayın artık bunu.
  • 17 mart 2022 galatasaray barcelona maçında pique'nin yaptığı çirkeflikler sonrası ertem şener'in shakira bu maçtan sonra evliliğini sorgulamalı açıklaması yapmış ve ne kadar haklı olduğunu göstermiştir.
  • amk cocu hiç mi çınlamadı kulakların vaka vaka eee eğğ diye utanmaz arlanmaz seni..
  • boyle hikayelere kadinlara yaslarindan vurmak icin atlayan mallara ne demeli? sanki erkekler kendilerinden genc karilarini aldatmiyorlarmis gibi. adriana lima'yi kendinden buyuk keko sirp kocasi aldatmisti.
hesabın var mı? giriş yap