1693 entry daha
  • herkesin giydiğine kimse karışamaz
  • yanlış zamanda açılan başlık kış geldi artık şimdi tartışmanın zamanı değil.
  • sevgili suserler,

dikkat ederseniz başlık sizin şortlu hatunlara bakıp-bakmadığınız değil! nitekim, entryleri dikkatli okursanız “bakmayın” da demiyorlar! “tamam bakıyorsan bak da bokunu çıkarma” diyorlar!

arz ederim.
  • güncel versiyonu olan geyikli tayt başlığının hortlaması yakındır.
  • ısteyen acsin isteyen baksin dertlerimiz bunlar olsa keske
  • spor arabanın üstünü açmak gibi birşey
  • poposu üşüyordur belki, ne yapsın çıplak mı gezsin?
  • sizin bedeniniz, sizin kararınız, her türlüsüne saygı duyarım, duymalıyım.
  • oturup bi kendi hayatınızı düşünün hiç mi başka derdimiz yok bakış atıp parente eden kızın amacı kıçından alev çıkaran hatunun amacı çarşaf giyen hatun amacı hayatta kendi amacınız arayın herkes kendi yoluna baksa ülkece kalkınacaz.
  • bir kadın olarak kesinlikle herkesin istediğini giymekte özgür olduğuna inanıyorum lakin burada bir es vermek isterim ki,
    (bkz: okulda bir kız) ciddi manada bildiğin popolarının alt kısımları açık şekilde bir şort giyip geliyor tamam giyebbilir sorun yok.
    --- spoiler ---

kız normal bir fiziğe sahip
    --- spoiler ---
    lakin bunu giyerken bu kıza desem ki, canım ya şurada sortunu cikartta hani böyle gez "hayır olmaz utanırım" veya "olmaz ic camasirim var" diyeceğinden eminim.
    peki bir sorum şudur? madem iç çamaşırınin gözükmesinden cekineceksin veyahut istemeyeceksin neden poponun alt kisimlarinin yarisi disarida olacak şekilde sort giyiyorsun ki?
    çok mantıksız, aşırı mantiksiz.

bu şeye benziyor, dekolte giyiyorsun okey sorun yok sonra çok açılmış diye çekiştirip duruyorsun tisortunu falan filan.
    abicim madem giyiyorsun dekolte ne demeye cekistiriyorsun ki? anlamış değilim.
    (bkz: ben) dekolte giydiysem eğer tisortumu cekistirmem o nasılsa hep öyle kalir. disarida ay cok acilmis diye örtmek için cabalamam çünkü onun o kadar açık olduğunu bilerek giymisimdir.
    ama cidden poposunun yarısı gözüküyor halde şort giyen kadinlarimizi bende anlayamıyorum, yargilamiyorum ama tuhaf geliyor.
    cidden.
468 entry daha
hesabın var mı? giriş yap