şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: casio privia)
 • bu hizmetin müşterileri çeşitli avantajlara sahip privia kart kullanırlar. faydalanabilmek için şu an itibariyle iş bankasında 400.000 tl ve üzeri hesabınız olması gerekmektedir. kullanıcılara sadece privia için tanımlanmış özel yatırım fonlarından tutun da millenium lounge hizmeti gibi çeşitli olanaklar sunar.
 • çok övülecek bir özelliği bulunmayan özel bankacılık kartıdır. lounge severler ing özel bankacılığı* da tercih edebilir. ancak rakipleri hsbc premier ve crystal bunlara nazaran candır, canandır.
 • iş bankası'na ait kullanmadığım ayricaliklara(!) sahip özel kredi kartı.
  vodafone red bu kartın özelliklerine on basar.
 • bu kartın bir alt modeli için (bkz: maximiles select)

  türkiye'nin en avantajlı kredi kartlarından biridir. bu kartı lounge kullanmak için veya ufak tefek indirimler peşinde koşmak için kullanmak istiyorsanız size kötü bir haberim var, o kartı alamazsınız zaten. çünkü privia sadece en üst gelir düzeyindeki %1'lik dilime hizmet eden bir kart.

  privia kart, netflix'te 2 dizi atayım, 5 kontür beleşe gelsin,burgerkingden indirim alayım tarzı basit hizmetler vermek yerine çok daha hayat kurtarıcı hizmetler vermektedir.

  -ücretsiz araç çekici hizmeti
  -ücretsiz çilingir hizmeti
  -ücretsiz ev tamir/onarım hizmeti
  -yurtdışı ücretsiz sağlık sigortası
  -ücretsiz müze kart

  yukarıda görüldüğü gibi bu kart bir avantaj kartı değil, bir cankurtaran karttır. onun dışında yurtdışı için kullanacağınız maximiller 5 kat daha değerli, bunu da unutmayın. yani 10000 tl 'lik harcamanız ile avrupaya git-gel yapacak kadar puan kazanıyorsunuz.
 • pederin sayesinde kullandığım kart, bugune kadar hiç bir bokuma yaramadı yukardaki kişi destan yazmış amk.

  havalimanında lounge'a giriyoduk eskiden oda yok artık. ücretsiz tamir hizmetini napsın amk ilk %1 gelir seviyesindeki olan dam, 100tl tutar çilingir zaten gece yarısı çağırsan bile. senede 15-20 kere yurtdışına giden biri olarak ücretsiz lounge olsa çok işime gelirdi.
 • iş bankası kültür yayınları’ndan alışveriş sırasında ve cesitli restoranlarda indirim sağlar. onun dışında lounge’in da kaldirilmasiyla pek bir numarasi kalmamistir. (bkz: black credit card)