• yeni nesil yazarlar yapacak, eskiler azarlayacak sonra eskiler daha çok kullanacak.

(bkz: at fava bekle)
  • varsayılan foto nick'imizin ilk 2 harfi olmasaydı kullanmayabilirdi :(
  • sozlukteki anonimligin kiymetini bilmeyen yazarlar bunlar.

ben calistigim sirketin basligina girip bok atiyorsam, sen de bunu okuyup bu sayede o sirketten uzak duruyorsan bu anonimlik sayesindedir.

profil fotografim olsa o basliga girmem, girsem de bir sey yazmam cunku kovulurum. sen de o sikko yere ayila bayila girersin kurumsal yer diye.
    sirket olmasin okul olsun herhangi bir kurum olsun ayni sey.

komple kapatip onedio acin da rahatlayalim.
  • profiline kız fotoğrafı koyup çok keriz silkeleyecek yazarlar olacaktır.*
  • profilinde fotograf yoksa sistem profiline nickinin ilk 2 harfini/rakamını yazıyor. adamın nicki dreamfactory profil fotografı kullanmasın tabi. bizim gibiler ne yapacak?
  • asla kullanmayı düşünmediğim uygulama(ydı). profil fotoğrafı olmayanların profilinde nickinin ilk 2 harfi yazdığını görünce kanım dondu. çok ayıp bir şey.
  • bir süre sonra bütün eleştirenlerin de adapte olacağı, bu tür başlıklardan "profil fotoğrafına şunu şunu koyan yazar" , "profil fotoğrafını sürekli değiştiren yazar" vs. başlıklarına geçeceğimiz yenilik.

bu her zaman böyle olmuştur.
  • profillerine bakılınca neredeyse hepsinin erkek olduğu yazarlar.ve yine büyük bir kısmı arabasındaki fotoğrafını koymuş.

ekside yazar oldum diye seviniyordum ta ki bu gece ye kadar.o kadar bekledikten sonra olan ise bak ya.

buranın da amina koydunuz yani tebrik ederim.

profilinizdeki arabayı görüp mesaj atan kezbolarında ayrı amina koyim.
  • üstüne bir de kendi fotoğrafını koyduysa yazdıklarıyla değil de fiziki görünüşüyle ön plana çıkmak isteyen kalemine güvenmeyen yazardır. kendisini ciddiye almam mümkün değil şahsen.

şaka lan şaka zaten ciddiye alınacak bir şey yazan adam kalmadı bu ortamda. koyun koyuşturun iyi düşer burdan he.
  • herkes nick'ini betimleyen fotoğrafı kullanabilir.

örnegin: kanzuk, dürüm; ssg, pena gibi.
hesabın var mı? giriş yap