şükela:  tümü | bugün
  • yeni açılmasına karşın takvim itibarıyla turizm darbe üstüne darbe yediği için istenen sükse ve doluluğu yakalayamamış olan basın ekspres yolu üzerindeki otel.
  • yeni açılmış olmasına rağmen her gün birçok müşteri ağırlayan oteldir. yaklaşık 60 gününü bu otelde geçirmiş birisi olarak son derece güler yüzlü çalışanlara fakat bir o kadar da dramatik restorana sahip olduğunu söyleyebilirim. nerdeyse her gün, uçağı rötar yapmış ya da aktarmalı uçuşu olan turistler akşamını burada konaklayarak geçirmektedir. bir de yaklaşık haftada 1-2 kez düğün vb. organizasyonlar da bu otelde olmaktadır. fiyatı biraz tuzludur; fakat dilerseniz atatürk havaalanına 5dklık mesafede olması açısından tercih edebilirsiniz. bununla birlikte çevresinde alışveriş yapabileceğiniz çok fazla bir yer yoktur. bir tek starcity outlet avm bulunur, o da yolun karşı tarafında kaldığından ve üst-alt geçit bulunmadığından, arabanız da yoksa pek sıkıntılı bir konumda yer almaktadır. yok ben otelden taksiyle giderim derseniz de yaklaşık 6tl tutan mesafe için sizden 20tl talep edilmektedir. otel, havaalanına çok yakın olduğu için abartısız her 10dkda bir oldukça fazla gürültülü uçak sesleri ile uykunuz bölünebilmekte ya da gün içinde dikkatiniz dağılabilmektedir. ama bütün bunlara rağmen ille de ben pullmanda kalacağım derseniz, odanızdan uçağın kalkışını ve pilotla göz göze gelme anını doyasıya yaşamayı ihmal etmeyin derim efenim. son olarak odaları oldukça geniş, konforlu, temiz ve lükstür. spor salonu da fazlasıyla büyük ve genelde de kalabalık olmamaktadır. konumu gereği 1-2 günlük mecburi konaklamaların dışında şirket toplantısı, kutlamalar vs için oldukça uygundur. tek düzeltilmesi gereken şey restoranıdır. yok ben dışarda yerim derseniz lobide benim yerime de bir türk kahvesi içmeyi ihmal etmeyin.
  • ben hayatımda burasi kadar sapa başka bir yer görmedim. sigaranız bitti diyelim, altınızda araba var en yakın yere o trafikte, o hemgamede 15 dakikada gidiyorsunuz. etrafınızda hiç bir şey yok, ola ki gece yarısı canınız bir şey cektiği takdirde bence oturun oturduğunuz yerde. otel olarak çok iyi, yemekleri çok güzeldi, devasa bir kongre salonu var. fakat bu yerinin sapa olması konusuna bir katkı sağlamıyor.