130 entry daha
  • günümüzde çok büyük sorumluluğa sahip bir meslektir.kim ne derse desin; dünya reklamla şekilleniyor. sermayenin belirlediği ürünler reklamcıların hazırladıklarıyla piyasaya sunuluyor, tüketin emri ile birlikte. ve yığınlar iradesizce tüketiyorlar. sorumlu bir reklamcı ne yapar; güzel ve adil bir dünya için geliştirdiği sağlam fikirleri ve inancı ile bu işi sadece para için değil, doğanın, insanların ve tüm kaynakların menfaati ve bekası için yapar. inanmadığı bir işe para kazanmak için girmez. mesela iktidarın yaptığı yanlışları sosyal medyada eleştirip sonra iktidarın imajını korumaya yönelik salt maddi kazanç için reklamını yapmaz. ne zaman her insan yaşadığı dünyaya hassaslaşır ve kendi özgürlüğünün diğer özgürlüklere bağlı olduğunu görür buna göre yaşarsa o gün kurtuluş günü olacağı kesindir. sosyal ve profesyonel yaşamında özgürlük ve hakikat odaklı olup güzellikleri koruyan ve birleştirici rolüyle görev alan insanlar bir de reklamcıysa başka insanlara da tesir edip güzelliği ayna misali yansıtacaklardır. televizyonlardaki işleriyle yüzümüzde kocaman bir hayal kırıklığı ifadesi yaratan reklamcılardan, inanç, bilgi ve görgüsüyle yaşamı zenginleştiren güzel işleriyle yüzümüzü güldüren reklamcılara ulaşacağımızı umuyorum.(bkz: benim hala umudum var)
97 entry daha
hesabın var mı? giriş yap