• anadolu üniversitesinde iktisat ve idari bölümlerde professör olan rıdvan karalar işletme bölümünde üretim yönetimi ve pazarlama ana bilim başkanıdır. 1979'da professörlük ünvanını alan karalar, an itibariyle işletme politikası ve genel işletme derslerini yürütüyor.
  • uluslararası ticaret yüksek lisans programımdaki uluslararası pazarlama dersimizi veren bilim insanı. anlayışlı, sohbet etmesini seven, devamlılığa ve derse katılıma önem veren bir eğitmendir aynı zamanda.
  • 2005-2008 yılları arasında anadolu iibf'de kendisinden genel işletme ve yönetim muhasebesi dersleri aldığım değerli bilim insanı.

facebook'undan takip ettiğim kadarıyla anadolu'dan ayrıldıktan sonra bir dönem izmir de ve bugünlerde de istanbul'da derslerini devam ettiriyormuş.
  • listede adını görünce şaşırdığım hocam..anadolu üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinin sevilen ve işini iyi yapan hocalarındandı.. hala orada mı bilmiyorum ama her neredeyse selam olsun.
  • sakallı şalvarlı tipleri yılanın başını küçükken ezeceksin diye anfiden kovan yiğit hoca.
hesabın var mı? giriş yap