şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: the family)
    (bkz: c street center)

olur böyle vakalar nypd yakalar.(bkz: lol)
  • aynı esnada 5 vakit namaz kıldığını varsayarsak...

(bkz: yok ebesinin mı ali sami)
  • cumhurbaşkanımızın büyük başarısı. hem futbol takımında oynuyor, hem tam zamanlı çalışıyor, hem de okuyor.
    bu arada bir de siyaset yapıyor. orada da lider.
    adeta bir süpermen. zamanı büken bir alfa.

link
    1974- 81 arasında aralıksız iett'de çalışıyor.
    81'de iş teklifi sebebiyle ayrılıyor. gerçi sakal için ayrıldım demiş ama dert değil.

bu arada kendisi çalışırken üniversiteye de başlıyor. üniversiteyi de 81'de bitiriyor.
    link

bitti mi? hayır.
    çalışırken ve üniversiteye giderken bir yandan da futbolda şampiyonluklara koşuyor.
    müthiş bir zamansallık helal olsun.
    futbolu da 81'de bitiriyor. link

finallerden, deplasmana, deplasmandan iett işlerine, garlara uzanan müthiş bir yolculuk.
    adeta bir bilim kurgu bilmi.
    bir enterasanlık var gibi ama neyse...
  • şanssız bir öğrenci olduğunu gosterir halbuki recep tayyip erdoğan devr-i iktidarinda öğrenci olmuş olsaydı alacağı kyk kredi veya burslari , ucuza kalacağı yurtları, erken dönem iktidarı icin pilavin beleş olduğu abi evlerinde kalacağı için okurken çalışmasına gerek olmayacaktı
  • çok da abartmamak lazım. gören de tüm bunları yaparken tıp okudu bir yandan da 1. lig takımında oynadı sanacak. ben diş hekimliği olurken aynı zamanda futbol oynuyordum. ekstra olarak da merdiven altı özel ders veriyordum.
  • hehe.
  • üniversite mi? hahahahahahahahahahaahahassiktir dedirten olay.
  • döneminde üniversitede'de devam zorunlulugu olmadigini okumustum. yine de garip zamanlamalar silsilesi. fakirlikten kurtulmak icin her yolu (yasadisi yollar veya günah olan isler haric) denemis olabilir, insaniz nihayetinde.

edit: ayrica bi insan hem calisip hem okuyamiyor mu anlamadim nesi var bunun? dedigim gibi devam zorunlulugu da yoktu ise hem futbol oynar hem iettde calisir hem de ogrenci olur. bu gayet makul bir durum. biz bunu devam zorunlulugu varken yaptik aq abartmayin bir seyleri de. ana kuzulari sizi.

not: imamoglu-yavas supporter.
  • (bkz: multitasking) olayını arşa çıkarmıştır.
  • cidden ortalık ergen dolu cunku degersiz bir egitim sisteminden ve aile yapisindan geliyorlar tuzlari kuru amciklarin chpli vekil cevaplasin

https://m.takvim.com.tr/…nin-diploma-yalanina-yanit