• devlet bahçeli şahsi görüşünü dile getirmiş olmalı. zira bütün mhp diyerek partiyi destekleyenleri bu görüşünün dışında tutması gerekiyor.

şimdi sen yıllarca kararlı duruşum var, eğilmedim, dik duruyorum gibi sözler sarf et, akabinde gel böyle açıklamalarda bulun.

mhp parti olarak tiksindi senden bırak yakasını artık.

edit: yılların milliyetçi hareket partisi göz göre göre bitiyor.
  • durmak yok yalamaya devam
  • dili nasır tutmuş başarısız birinin söylediği cümledir.
  • eğer mhpliler de bu kafayla hareket ediyorlarsa gerçekten bu ülkenin işi bitmiş demektir. her kesim tek adamcı oldu demektir. devlet bahçelinin şahsi yalaklığı diye düşünmek istiyorum.
  • zaten beklenen ve şaşırtmayan açıklama. ancak eğer biliyorlarsa bu kişiye oy veren arkadaşlar söylesinler soracağım sorunun cevabını. yok eğer bilmiyorlarsa neden sorgulamadıklarını ve öğrenmeye çalışmadıklarını açıklasınlar. biz de zihnimizi netleştirelim.
    soru basit; neden?
    neden devlet bahçeli bu kadar değişti ve kayıtsız şartsız hatta körü körüne destekliyor?
  • nasıl bir kasetse artık, hayal gücüm yetmiyor. erşan kuneri bile çekmiş olabilir.
  • partiyi yakında kapatacağını düşündüğüm ifade...
  • bildiğimiz ve öngördüğümüz durum. ancak artık daha fazla detaya girmese, özeli olarak kalsa bazı şeyler? aile var burada, o kadar fazla desteğe hazır değiliz.
  • (bkz: birlikte iyi salladık)

ya erdoğan diktası, halkların kardeşliği birlikte direneceğiz, meral len mk hebele hübelede birleşince bişey yok, tabanı, amacı, idealleri benzer partiler kollektif politika yürütünce weeaaw. tam ekşici piç ikiyüzlülüğü.
hesabın var mı? giriş yap