• saçları uzayınca kafam ağırlaşıyor diyen adamın sık sık yaptığı şeydir.
  • charlize teron saçı ile benzetilmesi mümkündür.
    saçlarınızı hele ki kıvırcıksa uzatmayınız. kesiniz. bir ömür kolay kullanımı ve doğal canlı görünümüyle saçlarınıza sadece siz değil etrafınızdaki herkes aşık olacaktır.
    not: kendimden biliyorum.
  • kadınlar bunu yapınca hayatlarının kökten değişeceğini, daha mutlu olacaklarını zannederek yapar ama ertesi sabah uyanacakları yatak aynı yatak, varacakları şehir aynı şehirdir. erkeklerse muhtemelen saçları döküldüğü için yaparlar.
  • kadınlar için ruhsal açıdan mükemmel bir arınma şeklidir.
  • bir erkek olarak uzun süreler boyunca sırasıyla iki,üç ve beş numara saç kullanmış biri olarak söyleyebileceğim kısa ve net şey eğer kafa yapınız uygunsa numaralı traş yapın derim.duş derdi,kurutma derdi,saç kremi,durulama derdi vb... olmadan çok rahat ediyorsunuz.bununla beraber saçlarınıza ayıracağınız süre hayatınızdan çalınmamış oluyor,şöyle ki;kuaförde kaybedilen zaman,para ve moral durumunu katmıyorum zaten.şuan uzun saç kullanıyorum zorlu papaz dönemlerini geride bıraktım ama kısa saçın verdiği rahatlık ve huzur’u aramıyor değilim.
    özetle,saç baş uğraşamam kendime özen gösteremem zamanım değerli diyen arkadaşlar numaralı traşı tavsiye ederim.
  • bir kadınsanız, "hayırdır, erkek olmaya mı karar verdin?" veya "niye kestirdin ki?" sorularına maruz bırakabilecek eylemdir. bunu duyunca sonra gel de pişman olma zaten. ancak şunu söyleyebilirim, kısa saç iki tarafı keskin bıçak gibi bir şey. ya hiç beğenmiyorlar, ya da bayılıyorlar.
  • (bkz: pismanlık)
    uzasinlar diye bekliyorum yedi aydir. hele o uzama evresi facia ama akil oldu bir daha bu kadar kisa kestirmem.
  • sevgiliden ayrılmayla beraber gelen anlık dert güncellemesi
  • insana imajıyla yaklaşılan günümüzde, aynı ismet özel'in dediği gibi biliyorum bu dediklerim anlaşılmayacak belki ama kendi çapında, bireysel direniştir.

akla düştü mü kestirilecek, kendini kandırmayı seven biri için bir iki günlük heyecandan öteye gitmeyeceği bilinse de aynada o görüntü illa görülecek,
    oh olsun sana, kökü sende kız yine uzar dedirtecektir!
  • yumurta gibi kafam olsaydı da yaptırsaydım dediğim. omuzlarımın üzerinde çaydanlık taşıyorum sanki!

kadınlar da seviyor bence kısa saçı, ilişki sonlanınca hemen kısacık kestiriyorlar.
hesabın var mı? giriş yap