• ben sakal istiyorum arkadaş.
    turuncu ve kıvırcıksa özellikle..
  • +535872 oyumla desteklediğim kampanya. öptüğünde batmaz, yüzünü tahriş etmez, ortalığa kılı tüyü dökülmez, traş olurken izlenip ellerinde krem sürdüğün sevgiliyi öpmek paha biçilmez.

tanım: sakalsız yakışıklıysa kesin yakışıklıdır, aranızda sakallarını çizgi şeklinde bırakanlara çok pis laflar hazırladım.
  • yıllardır sakal bırakmayan, baby face gezen ben; ekşi sözlükteki kadın yazarların sakal sevdiğini gördüğümden beridir* sakallı erkekler kervanındayım.. şimdi sakalsız bakkala bile gitmiyorum*
  • sakal iyidir, sakallı erkek daha da iyidir, sevilir ki onlar..
    istisnasız her erkeğe yakıştığını düşünürüm ama bazılarına bi başka yakışıyor.
  • hayir dedigim istek.
    su ana kadar erkek arkadaslarim hep sakalliydi:) sakal seker bi sey bence. erkekler bence asiri uzatmamak kaydiyla kesmesin hic.
  • bizde istemiyoruz ama cikiyor ne yapalim :)
  • bulmuşta kilsizini arıyor.
  • yallah devlet dairesine
  • http://sketchtoy.com/68878417

şüphesiz, en çok denizler tanrısı poseidon'u üzecek olan istek.
  • ay bak bu konuda sussam gönül razı değil,

sakal ne güzel şey diye düşündüren beylerimiz yok değil, var. ama yüzünüzün şekli çok mühim bu konuda beyler!
    avuç kadar yüzü olan adamın yanaklarının üstüne kadar kıllı olması, sadece gözlerinin görünmesi ve hatta kirpikleri de uzunsa.. yani insan gibi görünmüyor bazıları :)

yüz şekli mühim. ben de mayokini bana yakışsın istiyorum mesela ama her vücuda uygun bir deniz giysisi değil mesela mayokini (giyinsem yakışır ama bence...)

bu konuda hayal ettiğimiz görüntü ile gerçekte sahip olduğumuzu iyi ölçüp tartmalıyız. çevrenizdeki kadınların ne düşündüğüne kıymet verin lütfen bu konuda. erkek arkadaşlarınızın ne söylediği önemli değil -ve berberinizin de!- çünkü çoğunuzun tarafından öpülmeyi umduğunuz cinsel kimlikler onlara ait değiller.. :)

misal bir bey tanıdım. yaklaşık 5 yıl da tanımıştım ama şimdi sorsan adı dışında bir şey öğrenmemişim, başka biriymiş bence.
    adı da ona ait olmayabilir miydi ki acaba :/
    her neyse tanıdığım günden sakallı ve bıyıklıydı. ama her şeyi küçük bi adam bu. aklınızı toplayın, elleri ayakları yüzü yani küçük diyorum!
    şehzade sakalı diye keklemişler bunu, -ben berberinden şüpheleniyorum- 3 yıl kendisini şehzade sandı bu herif. fakat halimiz itten beter, keyfimiz çakalda yok şehzadelerinden. neyse!

yüzü avuç kadar adam, tek elini yüzüne kapattığında surat görünmüyor bak öyle düşün!
    önce suyuna gidiyorum, rica ediyorum, bence çok yakışır kessen sakalı falan diyorum ama yok, kesmiyor! zamanla midem bulanıyor sakaldan, görünce öğürüyorum resmen, asabım bozuluyor... ama yok arkadaşım, adam seviyor, kesmiyor!

sonra bir gün, onu son gördüğüm yer bir cenaze evi.
    sonra bir daha gördüm ama bu defa gördüğüm o değil başkasıydı sanki. sakalı bıyığı gitmiş, yüzünde daimi bir gülümseme hali kalmıştı sanki.

artık hakkında bilmediklerime yüzü de eklenmişti bu abimizin.

velhasıl gençler, berberinizle uyumak istemiyorsanız, ben kimim bana yakışır mı bu kadın hoşlanıyor mu diye bir tartın bence lütfen.
hesabın var mı? giriş yap