• geri sayım bitmesine rağmen açılmamış olan site. yıl 2014. hayırlı işler.
  • burası yüzünden her sene 11 maaş alıyorum
  • artık pek kullanılacak bir şeyi kalmayan eren holding indirim çadırı. burberry artık fiyatlardan ötürü kalktı çünkü şu an en ucuz şallar bile 5000 liralara ancak satılabilecek durumda. dolayısıyla o parayı veren 8i 10u da verip normal mağazadan alır diye düşündüler sanırım. yine indirim oranları avrupa'nın outletlerinden çok daha kötü. boss'ta sadece 24 ürün var ve hepsi yine avrupa'ya göre fahiş fiyatlarda. bu fiyatlara indirim zamanları normal mağazalardan da alışveriş yapılıyor. o zaman bu çadırın anlamı ne? türkiye'de üretilen (bkz: tommy hilfiger), (bkz: lacoste) ve (bkz: boss) gibi markalar dahi avrupa fiyatlarından pahalı. bir anlamı yok yani. pandemi zamanı inanılmaz iyi fiyatlar sunan ve bir sürü alışveriş yaptığım bir yerdi. gerçek çadırından beri de bilirim. son 1.5 yıldır ise alacak bir şey bulamamıştım. artık bu sefer de hayal kırıklığı olduğu için artık benim için bir şey ifade etmiyor.
  • occasion'da ne varsa aynı fiyatla burada. e ne anladık biz bu çadırdan? çadırı kurmuş müşteri bekliyor anlaşılan, çogüzel.
  • şu anda kampanya diye yaptıkları ile mağaza da kampanyalar birbirinin aynısı. herkes aptal; bunların dijital pazarlama ekibi guru.
  • buradan aldığım lacoste çantayı toz torbasını bile eklemeden uyduruk bir naylon poşetin içine koyup, üstüne bir de alarmını bile çıkarmamış bir şekilde göndermiş olan alışveriş sitesi
  • şanal çadır vip açıldı, bizim gibi fakirlerin vipten kalanları alabileceği çadır için ise geri sayım 3 gün 13 saat dolaylarinda devam ediyor. trendyol'da 1000 tl alışveriş yapınca elite üye oluyorsun ama bunda nasıl vip olunur bilen varsa geri gelsin.

tanım: heyecanla açılmasını bekledigim çadır. bugüne kadar hiçbir siparişte sorun yaşamadığını da belirtmek isterim.
  • eren holding'e bağlı alışveriş sitesi. arkadaşıma uyup buradan bir ayakkabı aldım. eren holding'e ait olduğunu bilmiyordum, bilsem asla almazdım. sebebi de şu entry'de (bkz: #87571566) böyle kötü bir firma maalesef.

ayakkabıyı 11 şubat gibi sipariş verdim. yaklaşık 2 hafta sonra kargoya verildi. 2 hafta boyunca kargo sipariş no çıksın diye bekledim. ama kimseden ses yok. müşteri hizmetlerini vs. arıyorum o kadar saçma tipler var ki diyorum sizin bu yaptığınızı ben de teyit ediyorum ne işe yarıyorsunuz siz orada? cevap yok. koymuşlar milenyumluları ağzını kaydıra kaydıra konuşuyor. en son bunların diğer markasını tüketici hakem heyetine vermiştim. (bkz: #87571566) oradan arayan hanımefendiye ulaşıp böyle bir durum var dedim. ilgilendi de geri iade ettiler. yani o da olmasa yalan olacak para.

işin daha vahimi siparişi verdim 11 şubatta. 18 şubatta fatura kesildi. ve yine aynı gün kargoya verildi maili geldi ama ortada kargo numarası yok. 2 hafta bekledim. sürekli yalan bilgi. tüketici hakem heyetinden bana dönüş yapan çalışan diyor ki;
    üründe sorun varmış, sevkedilemiyormuş. lan o zaman niye yalan söylüyorsunuz kargoya verildi diye? neden o zaman bilgi vemiyorsunuz? sorarım size; neden sorunlu olan ürünün faturası kesildi ve peşinden kargoya verildi diye mail gelir? bu yalan değil de nedir?
  • bu saçma site ve eren holdingle ilgili başımdan geçen olayı anlatıyım. olay hala süregeliyor.

özetini şimdiden yazıyım 2 3 kuruş indirim için bı sorumsuz ve saçma şirketten ürün almayın.

12 eylülde verdiğim siparişte bir gömlek ve bir bot siparişi verdim. 1 hafta sonra kargo geldi. buraya kadar herşey normal. kargoyu açtım baktım gömlek var ama bot yok!! arayıp sorduğumda ürün stok hatası tedarik aşamasında en kısa zamanda çözücez gibi klasik copy paste cevaplar verdiler. neyse burasına da olur böyle dedik. bugün kasımın 6sı hala ne bot var ne de para iadesi !!!
    adamlar 3 hafta önce aradılar botu kargoya verdik bir kaç güne elinize ulaşır dediler. iyi dedim tamam. sonra bidaha stok hatası dediler. ulan kargoya verilen ürünün stok hatası mı olur ? dedim ki ben bu saçmalığı daha fazla çekmicem. bana paramı iade edin. tamam 3 iş günü içinde hesabınıza yansır dediler. hala 3 haftadır o 3 iş günü içindeyim. avukat arkadaşlara soruyorum bunların burnundan nasıl getiririm bu saçmalığı lütfen akıl verin. sorun parada değil ama salak yerine konuyoruz. her aradığımda 3 iş günü içerisinde diyorlar.

hı bu arada bugün aradım ekim 22 de hesabınıza havale yapılmış dendi ben size dekonto göndericem dediler. ben de hesap özetimi gönderiyim nerde ödeme dedim yine kapattık telefonu. ciddi soruyorum arkadaşlar bu adamlara dava açma hakkım var mıdır ve en ağır yaptırımı ne olur ?

edit: para iadesini 3 ay sonra yaptılar. bu saçma siteden alışveriş yapmayın.
  • bu sene itibari ile vip üyeolduğum ama bu sefer de alacak bir şey bulamadığım alışveriş sitesi.
hesabın var mı? giriş yap