• ürünü aynı gün kargolayacağım de. sonra siparişi iptal edemeyelim diye sipariş verdikten 1 dk sonra "sipariş hazırlanıyor" kısmına getirip bırak orayı. biz de mal gibi bekleyelim beyefendilerin keyfini. canları isteyince yollayacalar herhalde.

edit: hepsiburada sağolsun iptal ettiler siparişimi. bi de çek verdiler 20 liralık.
  • n11'de gsm-dunyasi olarak satış yapan şirket.
  • siparişi 3 gün boyunca kargolamayan dolandırıcı firma.
  • iade ettigim 6 bin liralık ürünün ücretini 20 gündür iade etmeyen dolandırıcı firma. uzak durun.
  • (bkz: bittibitiyor)
  • (bkz: bittibitiyor)
    (bkz: telefon dünyası)

gibi isimlerle gittigidiyor, trendyol, n11 gibi e-ticaret sitelerinde satış yapan kayseri firması.
    müşteri hizmetleri “0”
    aynı gün kargo “yalan, 5 gün geçti tık yok”
    kargoladık “nereye, kargo yok ortada”

tanım: “bittibitiyor, telefon dünyası” gibi isimleri kullanan, uzak durulması gereken e-ticaret sitesi ve dükkanı
  • kayseri merkezli bir şirketin hepsiburada'daki satıcı ismi. yeni telefonumu oradan 10 ocak cuma günü akşam 11 civarı sipariş ettim, teslim tarihi 16-17 ocak gözüküyordu. fakat ptt pazar günü de çalıştığından dün elime geçti. şikayetvar'da falan birkaç sayfa şikayet görünce korktum aslında fakat bir sıkıntı çıkmadı şimdilik.

not: bittibitiyor şeklinde ekşide arayınca nedense firma ismi olan sar elektronik çıkıyor. neyse aynı şey zaten.
  • trendyol sitesinde telefon satışı yapan firmalardan biri. (bkz: bittibitiyor)

öncelikle trendyol üzerinden iphone 11 siparişi verip vermemekte kararsızdım. bittibitiyor adlı satıcı firmanın puanının yüksek olduğunu ve fiyatın da piyasanın altında olduğunu görünce sipariş verdim. aynı gün kargoya verildi, üç gün içerisinde elime faturalı ve kapalı kutu şeklinde ulaştı ve imei kontrolünü yaptığımda da apple garantili olduğunu teyit ettim. açıkçası tedirgin olarak verdiğim sipariş gayet mutlu sonlandı. işini layıkıyla yapan firmaları/insanları her zaman takdir ettiğimden bu entryi girmek istedim.
  • günlerdir ürünümün kargoya verilmesini bekliyorum. oldukça yavaş bir şirket. ürün elime henüz ulaşmadı. fakat üründe de bir sorun olması halinde yazıma eklerim. ürün sorunsuz bile gelse bu kargolama hızından ötürü bir daha bu magazadan sipariş vermeyeceğim.
  • telefonlarını açmayan xiaomi ürünleri ithalatçısı şirket
hesabın var mı? giriş yap