• twitter üzerinden yaptığı ve herkesin destek olmasını istediği bir kampanyayı duyurduğu videolu açıklama.

edit:
    aselsan
    tusaş

"şu anda tüm dünya ülkeleri, solunum cihazı eksikliğini gidermek için, gelişmiş bir cihaz olan medikal ventilatör üretimlerinin peşine düştü. teknoloji girişimi firması biosys'in geliştirdiği yerli yoğun bakım ventilatörleri, pilot düzeyde üretildi ve ülkemizde başarıyla kullanılıyor. baykar olarak, biosys firmasına hızlı üretim için destek olmaya ve 250 cihaz sipariş vermeye karar verdik. bu cihazları gerekmesi halinde türkiye'de kullanılmak ya da ihtiyaç sahibi dost ülkelere gönderilmek üzere, devletimizin ilgili kurumlarına hediye edeceğiz.

ülkelerin kendi yerli ve milli teknolojilerini geliştirmesinin ne kadar önemli olduğunun ortaya çıktığı bu dönemde, milli teknoloji hamlesi ruhunu kavramış tüm teknofest paydaşlarımızı ve diğer katkı vermek isteyenleri, imkanları dahilinde bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. hep birlikte başaracağız."
  • nedense artık psikolojik olarak inanamıyorum istesem de...
  • burada çok gündem olmayacak bu nedenle de aslında çok önemli bir gelişme.
  • desteklenmesi gereken bir iş kesinlikle. umarım bunları kullanmaya gerek kalmadan bugünleri geride bırakırız.
  • damat var damat var
  • güzel şeyler de oluyor, aklı başında insanlar da varmış dediğimiz bir çağrıdır.

destek verilmesi ve yayılması dileğiyle...
  • helal kardeşim sana
  • siyasi görüşlerinizi, siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak desteklememiz gereken kampanyadır.
  • birazdan

bize de maddi destek verilseydi biz de yapardık bir ventilatör nedir ki bimde satılan vantilatörün biraz gelişmişi

diyecekler damlayacak buraya.
  • çok ama çok güzel bir duyurudur, siyasal yaklaşmanın anlamı yok, zaten selçuk bayraktar 'ı yıllardır takip ederim, işini yapmaya çalışan başarılı bir mühendis. umarım çağrısı boş kalmaz ve ventilatör konusunda da başarılı olunur.
hesabın var mı? giriş yap