• 8 ekim 2019 tarihli yazısına konu olan hikaye chicago drake otelin alt katındaki blues barda geçmektedir.
    takıma yakın kaynaklar bilir ki orası fenerbahçe’nin karargahıdır, uğur merkezidir. futbolcular her maçtan sonra özel uçağa atlayıp chicago’ya ucar ve blues barda stres atar.
  • bu adam hangi özelliği veya becerisinden dolayı spor yazarı anlayamadım.mahalle kahvesindeki futbol muhabbetinden başka hiçbir özelliği yok. e onu da zaten meydan kahvesindeki muharrem amca da yapıyor.
    3 gündür haber türk adlı yayınımsı kağıtlarda, emre soyunma odasını kapattı yönetici ve teknik ekibi içeri almadı.gustavo şöyle dedi gibi ipe sapa gelmez saçmalıkları pırtlattırıyor. ulan yenilince ya fatih terim ve galataray veya trollerden öğrendikleri gündem değiştirme taktiklerine sarıyorlar fb taraftarı da bunu yiyor.bu herifin tek özelliği borazan olması, her şekle girer yani, yoksa futboldan anlaması veya edebi dili,iyi yorum yapabilmesi falan hikaye..
  • lasse schöne transferi hakkında bilgi almak istediğimiz üstad.
  • sevgili serdar ali agabeyimize buradan nacizane senaryo 101 dersi vermek istiyorum. kendisiyle az biraz tanisiriz (bkz: serdar ali celikler'in muthis gazeteciligi)

simdi abi, gastedeki yazini okudum. olay kurgusunu dizayn ederken bir numarali dikkat noktasi hayatin olagan akisimefhumu olmali. senin senaryonda bu mefhuma azami onem gosterilmemis.

girisin iyi abi. emre herkesi toplamis, kapiyi kapamis, teknik ekibi almamis falan. bunu resmedebiliyoruz (gercekte hadise bu sekilde de baslamistir zaten buyuk ihtimalle) isla da tamam. zaten mac sonu canli yayinda da iyi orta kesemedim muhabbetini yapmisti.

ama gercek kesit senaristligin gustavo ile basliyor. abi mac kaybedilmis, emre takimi gazliyo, zanka terli sortunu cikarmis, kobrayi salmis, sonra emre baska soz almak isteyen var mi diyo (pek sanmiyorum bu kisma ama olabilir). gustavo da o olaylar silsilesinin icinde ayaga kalkip fenerbahce idari anlamda gordugum en iyi kulup diyor ha. demez be abi. dunder mifflin paper company'nin bayi toplantisi mi bu amk. ahahaha.

adam kalkar, biz iyi bi takimiz, geldigimden beri bunu goruyorum, daha iyisini yapacagiz, iyi calsiiyoruz der, el cirpar come on come on yapar gecer. ha gustavo takimi idari anlamda begenmis olabilir ama mac sonrasi ter ve tasak kokulari arasinda kulubun idari yapisiyla ilgili yanlama yapmaz, hayatin olagan akisina ters.

gustavo yerine lasse schöne olsa belki derdi bunlari da gustavo demez abi. hahahahahahahahahahahaha.
  • beğenmeyenler ibrahim seten okusun dediğim yazar
  • 8.10.19 tarihli köşe yazısı çok komik lan hahahaha böyle adamlarla türk futbolunun bugünkü hali iyi bile boş herif ya aahahahah
  • max kruse boklama furyasının mucidi, gereksiz muhabbette üstüne yok.
  • kral bu sene formunda. 10 şey söylüyorsa 8 tanesi yalan çıkıyor. vole hesabında ali ece ile yaptıkları programı dinledim bu hafta başında. beşiktaş seçimi ile alakalı konuşuyorlardı. “ismail ünal birleşirse ahmet çebi ile birleşir” diye girdi cümleye. ali ece tabi olaya hakim belli bir an “serdar adalı değil mi?” diye araya girmek istedi ama reyiz yine tam takır “yok yok onlar karşı cephedeler” dedi. ali ece olacakları bildiği için bulaşmadı.*

vehasıl bu konuşmalar üzerinden 4 gün sonra ismail ünal, serdar adalı lehine çekildi. serdar adalı...

bu az bilgi sahibi olduğu bjk camiası için gözlemleri. düşünün bir de biz fenerliler için neler diyor...
  • sevin ya da nefret edin fark etmez. fenerbahçe'nin mevcut kadrosu hakkındaki bu videoda paylaştığı yorumlara son derece katıldığım fenerbahçe'li yorumcu.

https://www.youtube.com/watch?v=lrzw8229u9u

edit: imla
  • spor dünyasında konuşurken hiç kimseden korktuğunu düşünmüyorum; azizinden aykutuna fatihinden mustafasina elestiride korkmuyor ama konu biraz siyasete girdimi 18 dakika düşünüyor. vole videosunda bjk başkanlığıyla alakalı "medya kimi destekliyosa tam tersi oluyor halk yemiyo" tarzında konuştu. brexit oylamasında medyanin yanlis olacagini, abd de sabahtan aksama hilary pohpohlandigini, fb de aziz baskanin desteklendigini falan bahsetti. ekrem reyize gelecek mi diye bekledim, örnekleri sıraladiktan sonra tekrar brexite döndü trumpa geldi en sonunda dayanamayip istanbul seciminde de gördük dedi geçti. ancak epey direndi istanbul örneğini vermemek için. herneyse buna da şükür neticede rte'den daha akp'li sülonun ve ağabeyinin internet sitesinden de ekmek yiyor serdar.
hesabın var mı? giriş yap