• uzun bir süredir merakla takip ettiğim hatta bence türkiye’nin gelişimini ve dönüşümünü profesyonel iş hayatında , ekonominin her alanında daha fazla hissettirmek için bütün gücüyle çalışan bir girişimci.

“endüstriyel çalışma hayatına 1998 senesinde danışmanlık ile başlayan yolculuğunda, renault, henkel, avery dennison, paxar, mondi packaging, indet gibi üretim yapan firmaların üst düzey yöneticiliklerini ve merkez operasyonlarının türkiye ayağında kurulumların üstlenmiş, cisco, tomtom gibi firmalarla bir araya gelerek farklı projeleri ile görüşmeler sağlamıştır. geliştirdiği proje sayesinde, henkel tarafından yunanistan’da yapılan global henkel toplantısı sonrasında ‘uluslar arası en iyi takım üyesi’ ödülünü almıştır.
    yerel holding firmalarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, 2009 yılı içerisinde qualles markasının temellerini atarak, yolculuğuna devam etmiş, uluslararası ve yerel firmalar çin çözüm ortağı olmuş, bir çok firmaya stratejik yönetim danışmanlığı başlığında, pazarlama, yurt içi ve yurt dışı satış, üretim, finans, organizasyon ve operasyon gelişimleri konularında firmaların uluslararası ve yerelde pozisyonlanmasını ve karlılığını sağlamıştır.
    yine bu dönemde qualles markası ile, kalite, liderlik, inovasyon ve teknoloji konularında geliştirdiği projeler sayesinde 2013 yılında, 117 ülke arasından seçilerek, best global golden company ödülünü new york ta inovasyon, kalite , sabiha gökçen havalimanı, doğuş holding, türkiye vagon aş, doğuş holding, abdi ibrahim ilaç, digitürk, forex, kardemir a.ş, garanti yatırım, vakıf yatırım, aktif bank gibi firmalarla birlikte türkiye de, fortune 500 ve fortune global 2000 ‘e giren walmart, operadora vips, alcoa, indian oil corporation, sabic gibi birçok firma ile birlikte dünya’da yerini almıştır.
    2016 yılında, türkiye de ilk ve tek olan ‘stratejik yönetim ve fon yönetimi’ ni buluşturan yeni bir anlayışa ve içerisinde kreatif reklam ve medya ajansı ile prodüksiyon servislerini de ekleyerek, şrket ve işletmelerin tek elden tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği, stk, iş dernekleri, organize sanayiler, meslek örgütleri , yerel yönetimlerin fonlara ulaşmasını sağlayan, gençlerin ve engellilerin girişimciliğe yönelebilmesi için sosyal sorumluluk projeleri konusunda aktif çalıştığı kendi markasına hayat vermiştir.
    bugün, qualles markası ile 15 ülke ve 18 branch ofisi ile yatırım yönetimi, ticaret yönetimi ve danışmanlık ana başlıklarında : iş geliştirme ve yeni pazarlar yönetimi, dış ticaret, şirket yönetimleri ve fon yönetimleri konusunda uluslararası ve yerel servislerine devam etmektedir.” lider firmalar ve nobel ödüllü liderin iştirakleri için “business coaching” servisini vermektedir.
    detaylı bilgiye aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz

quallesdr serdar h. erdoğan
hesabın var mı? giriş yap