13295 entry daha
  • hayatı tivitır ve tivıtır sohbet odaları olan yetişkin görünümlü ergenlerin 2021-2022 sezonu için toz kondurmadığı kişidir. nasıl geçen sezon şampiyonluğu kendisine yazarsa bu sezon yaşanan çöküş de kendisine yazar. sene başında yaptığı saçma kapris( sözleşme ücreti, transferin kendisine bağlanması, torunoğulları ile çalışmak istememesi) fitili ateşledi. akabinde şampiyonlar liginde çok koşmalıyız diyerek zaten geç başladığı sene başı kampında top depikleyicilere gereksiz yüklemeler yaptı. bunun sonucu süreğen sakatlıklar ve uzun vadede form düşüşü olarak geri döndü.

yaptığı transferler ise birbirinden fiyasko. topal, can, mert günok, kenan karaman, miralem pjanic transferleri fiyasko. salih uçan alanya'daki pozisyonu dışında denendi o da fiyasko oldu. alex'i oyntacak bir sistem inşa edemedi ki abubakar sonrası bence en büyük kozumuz olabilirdi. bats'ı burada ayrı tutuyorum. yapılabilecek en mantıklı hamleydi. önde hareketli, güçlü, defansı yıpratan bir adam bats. bu sezon inanılmaz şanşsızdı. direkten dönen topları gol olsa beşiktaş bugün yarışın içindeydi. çok iyi bir bitirici değil ama alex'le birlikte kullanılabilinse başarılı olma ihtimali vardı.

geçen sezon kendisini şampiyon yapan düzende de vazgeçerek hem kendinin hem takımın sonunu hazırladı. orta sahada atiba ve josef'in kattığı diriliği pjanic hamlesi ile bozdu. pjanic iyi topçu olabilir ama bizim gibi üstünlüğü atletizmle alan takımlar için oldukça lüks bir transfer. şampiyonlar liginde koşu mesafesine takmayıp beşiktaş gerçeklerine uygun bir oyun oynatsa pjanic orada iş yapabilirdi ama bu fırsatı da kaçırdı.

geçen sezon kendisini ve oyun anlayışını aşırı beğenmiştim. sene başında yaptığı kaprislerden dolayı da başarılı olamayacağını söylemiştim. müritleri ağlaya dursun sergen yalçın son 21 yılın en başarısız beşiktaş'ının baş sorumlusudur.
  • muhteşem bir kariyer sahibi olacakken, bir tek futbolcu yüzünden tepetaklak düşen td. beşiktaş sezona bomba gibi başlamıştı gerçekten. adana maçına kadar bunlar kesin şampiyon olur diyordum. ne olduysa malum maçta balotelli küsküyü verdikten sonra oldu. çok enteresan bir olay. üzerine film bile yapılabilir.
792 entry daha
hesabın var mı? giriş yap