• teknik direktörlüğünde hep iyi işler yapıyor ama sonra ne oluyorsa bir yerde film kopuyor ve tamamlanmıyor!bütün takımlarında böyle oldu.
    futbolcuyken de böyleydi. çok büyük bir yıldız olabilecekken ülke sınırları içinde kaldı.
    beşiktaşa ve oyunculara büyük faydası olacaktır ama yolun sonu istenen başarı olur mu onu pek sanmıyorum.
    tabii kötü bir döneme denk geldi.ekonomik olarak oldukça kötü bir zaman, eldekiler de yetersiz.iyi bir kadro ile başarı gelebilir. şenol güneş ilk şampiyonluğunu beşiktaşta aldı ve o kadro oluşana kadar belli bir süre geçmişti. bakalım neler olacak!
  • hocam, afedersin, s*ktir et. 10 yil falan daha sampiyon olmayalim varsin. bir adam bir takima teknik direktor olarak ancak bu kadar yakisir. hem mac sonu roportaji hem takimin bugun oynadigi oyun... neredeydin hocam bugune kadar?
  • kanımca abdullah avcıdan önce beşiktaşın başına gelmesi gereken ama kimyager abdullah avcı başa gelip kovulduktan sonra takımın başına geçmesi nasip olmuş eski beşiktaş futbolcusu teknik adam
  • hoca yeter istifa et artık
  • caner ve buragi keserse gercek td derim ama yok israr edip bu iki kazmaya katlanirsa kendine yazik eder. bizi hayal kirikligina ugratma hocam kes su mallari...
  • 1 mağlubiyette buraların böyle dolacağını biliyordum...
  • burak yilmaz ve caner erkin denen futbola tepki olarak oynayan topcularin bir iki haftaya kotu sonuc alinmasi halinde sergen yalcin'in kuyusunu kazacaklarini dusunuyorum.dunku macta ozellikle burak yilmaz oyundan cikarken oyle bir hisse kapildim.
  • kredisi sonsuz teknik direktörümüz.
  • balayı bitti, gerçeklere dönme zamanı.

varsın 10 yıl şampiyon olmayalım goygoyu çok uzun sürmez, uefa'yı alan fatih terim bile 2 maç kaybedince çatlak sesler başlıyor. 100. yılda attığı gol mü kurtaracak sergen'i?

trabzonspor ve alanyaspor maçları da kaybedilince "başlarda ben de desteklemiştim ama"lar başlar.

kadro kötü muhabbetleri başlamış savunmak için. aynı adamlar abdullah avcı'yı eleştirirken, kadronun kötü olmasından bahsetmiyordu pek.

tamam kadro güçlü değil, ama karşındaki takım 35'lik skrtel, epureanu, demba ba, mahmut gibiler ile yendi seni.

sergen geldiğinden beri söylüyorum, sergen'le olmaz. sergen bu işi hobi olarak yapan, sıkıya gelemeyen bir insan. işler biraz kötü gittiğinde ve homurtular başladığında, hadi bana eyvallah diyip gidecek. ihal de kadro kötüydü zaten diye yönetime kalacak.
hesabın var mı? giriş yap