• akp erzincan milletvekili adayı. kendisi telefon sapığım olur. her gün bir sms atmazsa seçimleri kazanamayacakmış. işin garibi ben erzincan'da oturmuyorum.
  • bugünkü tbmm darbe komisyonu toplantısında "fethullah gülen'i dinleyelim" diyen akp milletvekili. sözleri küçük bir kamuoyunda (mesela ekşi sözlük yazarlarında, bazı chp'lilerde falan) akp'lilerin fethullah gülen'le "yeniden" anlaşmaya varacaklarına dair şüpheler oluşmasına yol açmıştır. mavi marmara ve uçak düşürme krizlerinden sonra israil'le de rusya'yla da anlaşma sağlanmasını hiç umursamayan ya da olağan karşılayan bu büyük güruh için söz konusu "yakınlaşma" sinyali de çok şey edilmeyecektir...
  • süreyyapaşa göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi eğitim ve araştırma hastanesi'nde göğüs cerrahi uzmanı
  • şu an seriye bağlamış milletvekili.

edit: buralar hep entry dolacak.
  • ali türkşen’e sallayan mhp’li ile bu adamın son günlerde milletvekili olduğunu öğrenince mevcut iktidarın sona yaklaştığı ile ilgili umutlarım yeşerdi.

sanırım daha kötüsü olamaz, beşeri sermayeleri bitmiş tükenmiş demektir.
  • 17.05.2019 tarihinde yayınlanan habertürk enine boyuna'da istanbul seçimleri ile ilgili konuşurken; darbe, ali koç, kaddafi, opera ve cami kelimelerini birkaç dakika içinde kullanan, sadece bağıran, diğer konuşmacılara, sunucuya ve izleyiciye zerre saygısı olmayan maalesef milletvekili.
  • son zamanlarda gördüğüm en kötü üsluba sahip kişi. eski türk komedi filmlerindeki siyasetçiler bilinç altına işlemiş sanırım. bir kaç defa daha ekrana çıksa, hangi partili olduğu farketmez, partisine kesin %2 oy kaybettirir, o derece başarılı yani.
  • valla bravo 'cehape zihniyeti' cümlesiyle bütün programı bitirdi. sunucu bile dayanamadı. milletvekili demeden azarladı.

bence her programa çıksın. no problem...
  • ışid tarafından katledilen gencecik pırlanta gibi bir genç kızı terörist ilan edecek kadar iğrenç, aşağılık bir insan. bu ve bunun gibiler için amaca ulaşırken her yol mübah; hile, hurda, yalan, iftira... etik ve insani değerlerle uzaktan yakından alakaları yok. allah korkusu mu? 0!!! allah korkusu olan zaten bu saydıklarımı yapmaz.
hesabın var mı? giriş yap