• --- spoiler ---
    semih kaya: ben hayatımda ilk defa oynuyorum hocam.
    hasan şaş: oynama bir daha zaten hahahh
    --- spoiler ---
  • yarım saat sürdü ama beni benden aldı, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bitti zaten.

hasan şaş:

- gel engin gel, bari bi işe yara!!

canlarımsınız.
  • romaya sevgilerle'yi anlatamadı semih. roma'yı nasıl anlatıcam diye çemkirirken selçuk totti yapsaydın dedi. (bkz: totti yapmak)
    burakların karşı takımında umut, aslan kral'ı anlatırken burak'ı gösterip kralı anlattı burak gösterme olm beni diye çemkirdi.
    hasan şaş: olum hiç mi oynamadınız mesela deliyi anlatacaksınız, engin'i göstereceksiniz aafjkajfkasjfajf

galatasaraylı olmak bi harika
  • sabri reyis'in katılacağı programı iple çektiğim gstv yapımı. swf okyanusu çıkar oradan.
  • uydudan izleyebilseydik keşke dediğim program olmuştur.
  • burt reynolds, james caan, liza minnelli, marcel marceau, paul newman ve anne bancroft 'nin kısa katılımlarıyla bezenmiş, tarafımdan çok beğenilen bir film. yıllar sonra hala gülebiliyorum bu filme.
  • selçuk ilk totti yapsaydın dediğinde anlamamıştım ama adam gayet totti gol sevincini kastetmiş olabilir, ki muhtemelen öyledir, malum adam zeki. http://1.bp.blogspot.com/…mosvbrolyty/s1600/toi.jpg
  • galatasaray tv programı olanı şöyle harika bir diyaloğu içinde barındırıyor.

emre çolak: ne yapayım hocam nasıl anlatayım (hasan şaş'a davala'ya hitaben)
    umut bulut: yerli mi yabancı mı sen onu söyle
    emre çolak: söylememe gerek yok ki türkçe yazıyor zaten (kağıdı göstererek)
    gülüşmeler.. perde kapanır..
  • bir galatasaraylı olarak pek hoşuma gitmeyen program. bu programı izledikten sonra takıma olan bakış açım değişti.
    futbolcularımızı izleyince onlara daha bir sempati duymaya başladım onlara ayrı bir yakınlık duydum. artık ilişkimiz futbolcu taraftar ilişkisinden öte bir ilişki oldu. şimdi burak gol kaçırırsa ben nasıl küfredeceğim bu adama. ya da futbolcularımızdan biri sakatlanırsa ben çocuğu dizini kanatmış anne gibi üzülmez miyim. ya da emre'nin sevgilisi onu parası için seviyorsa ben başımı hangi duvarlara vururum. peki ya selçuk kazandığı paraları borsada kaybederse ben ne kadar üzülürüm. zaten muslera'yı her gördüğümde yanaklarını sıkasım geliyor bu programla iyice aramızda bir bağ oluştu futbolcularımızla.

bir de sabri reyiz ve muslera'nın katılacağı programı iple çekmeye başladım.
  • --- spoiler ---

konuk oyuncunun engin baytar olduğu program. ahahaha.
    "gel bari bir işe yara" - hasan şaş

takım pek bir hoş ya.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap