• ıyi yapmissin birader, sonra uzulecegine simdi uzul. ayni yastiga bas koyacaksan icine sinecek, uzme kendini.
  • nick enty uyumu, o kafayi degistirmezse daha bir yuzyil daha sap kalacak olan yazar serzenisi.
    dostum adi uzerinde “eski”.
  • ayrılmayı gerektirmeyen olay. şimdiki modellerin hepsi böyle. evlenme yeter.
  • senin bunu anlama ihtimalin pek yoktu bence.
    kaçırma o delikanlı kızı
  • kınamayalım dostlar.bu hikayeye aynen şahit oldum. çocuğu aldırmaya çocuğun babası olmayan yeni, ama aslında eski sevgilisiyle birlikte gitti anne adayı, sonra evlendiler. çocuğun babası da uzadı gitti. ben de bir sigara yaktım ve bir nefes çekip üflerken "vaay be" dedim
  • siktir et moruk, gün gelir öyle şeyler yaşarsın ki bu karı aklına gelir o da neymiş dersin.
  • bundan dolayi sevgili terkeden adamin sevgili ile ne isi var . olm annene soyle sana koyden bir kismet bulsun evlen kurtul. telef etme kendini bosuna.
  • birazcık iyi tarafından bakın hiç aldırmamış da olabilirdi.
  • insanlık hali, şu alemde her şey gelebiliyor insanın başına. yıkılmayı gerektirecek bir durum yok zannımca.

ayrıca bu derece dürüst, açık sözlü ve vicdan sahibi bir insana denk gelmek büyük şans.

asıl mes'ele mevzuyu tamamen unutabilecek misin, yoksa en ufak tartışmada gündeme gelen, hiç bitmeyen bir kin ve öfkeyle yüzüne vurmak istediğin bir huzursuzluk kaynağı mı olacak?
  • ben de dedim herhalde ilişki devam ederken eski sevgiliden hamile kalmış ve aldırmış.

meğersem eskiden olan bir olayı dürüstçe paylaşan bir kadın varmış hikayede. “aman diktiririm, sevgilisi de olmamış. anlamaz bile” dememiş. yalan dolan üstüne bina kurmak istemeyen bir kadın var. sizin ahlak anlayışınız sadece hymen den ibaret olduğu için dürüstlüğün faziletinden bihabersiniz.

olayı yaşayan kişi daha önce ilişkisi de olmayan biri. haliyle hayal kırıklığı, vs yaşamıştır. devam etmemeyi tercih edebilir. ama bu tercih hakkını ona sunan da aslında kadın. bu arkadaşa sözüm yok. ama başlık altında “vurun kahpeye” yapanlar çok itici.
hesabın var mı? giriş yap