• yani boyle vurmak, kirmak gibi degil de, sevgiliye duyulan a$iri sevginin ve samimiyetin getirdigi duygu patlamalaridir. zaten sevgili ki$isi de bu davrani$lara ayni olcude kar$ilik verebiliyorsa dadindan yinmez bir hal aliyor. yani bu arkada$lara yapilan e$ek $akalarina benzemiyor, ccc bilen bilir ccc sevgiliye yapilan piçliklerin tadi bir ba$kadir.

ya ne bileyim, agzina zorla aci biber surmek, aşk-ı memnu ba$lamasina 5 dakika kala uydudan kanal d'yi silmek, berbaberce erkek basketbol macina gitmek icin karar alinmasina ragmen kadin voleybol macina gitmek, en sevdigi sutyenlerin gogus uclarini kesmek felan i$te. cogu da intikam amaci ile yapilir.
  • barda dans ederken çıkardığı topuklu ayakkabıları saklayıp eve yalın ayak döndürmek.
  • çoook eskiden bir dönem at yarışına merak salmıştım, eksik olan tek kötü alışkanlığım oymuş demek ki o zamanlar, neyse bir gün kuponumu yaptım evde, bir tek çıkıp ganyan bayiinden yatırmam gerekiyor o kuponu. sevgilim geldi o ara, kuponu gördü, sordu, "altılı" dedim, "tutar mı bu kesin?" dedi, ""ne bileyim lan, konuşmadım atlarla" denmiyor tabi sevgiliye, "kesin tutar gel ortak ol sen de" dedim, kabul etti, "kaç para vericem?" diye sordu, ben 5 liraysa kupon 20 lira istedim ortaklık için, verdi. ama kız akıllı abi, güvenmiyor bana, tanımış beni artık, "tek şartla" dedi, "kupon bende duracak", "tamam" dedim ben "al kuponu" lakin şöyle bir şey var kupon henüz makineye girmemiş, oynanmamış yani. kız ne bilsin, o kuponu aldı mutlu mutlu, attı çantasına ve gitti, ben de koşarak ganyan bayine gittim, onun parasıyla yepyeni bir kupon yatırıp, paranın kalanıyla da bira içtim. atlar istediğim gibi koşmadı tabi, altılım yattı, haram parayla oynanmış neticede, tutmaz, helal parayla da tutmaz aslında ya onun sebebi başka. neyse akşam oldu, geldi hatun, ben anlattım durumu kendisine, bir de güzel dalga geçtik üzerine arkadaşlarla, "allah belanı versin" dedi "göt" dedi "şerefsiz" dedi falan ama aldım gönlünü sonunda yine.
  • sevgili yine her zamanki gibi yarım bira içmiş ve sarhoş olmuş, eve gidilmektedir.
    sevgilinin piçlik yapacağı tutar. yoldan insanların yanından geçerken arabayı yavaşlatmamı ister ve kıronun tekine "senin götünü yerim yavrum" diye laf atar. bende frene basarım. adamla yüz yüze kalır...
  • o uyurken ayak tırnaklarına oje sürmek. tabi sevgili erkekse bu yapılan piçlik olarak nitelendirilebilir.
  • sinemada sevgiliyle the other boleyn girl izlenmektedir. entrynin geri kalanı film hakkında spoiler içerir ona göre okuyun.

--- spoiler ---

kral falanca filanca unuttum adını kişisi natalie portman kişisine vurulmuştur. natalie portman kişisi intikam almak için kral falanca filanca unuttum adını kişisine naz yapar gösterir elletmez. kralın orasına kadar gelir dayanamaz yatırır natalie portman kişisini masanın üzerine eteğini sıyırıp giydirmeye başlar o esnada ağzından şu sözler dökülür.

-bakalım çektiğimiz eziyete deyecek misin?

eksantirik milli doğuştan piç her ne kadar sevgilisini çok çok çok fazla sevse de dayanamaz tutamaz kendini ve istifini bozmadan

-acaba bizim çektiğimiz eziyete deyecek mi? der.

hatun kişi hem kızar hem de hatun kişinin hoşuna gider, dayanamaz vurur bir tane eksantirik millinin omzuna ama kendini de tutamaz kıs kıs güler. bakar eksantirik millide en ufak bir acı belirtisi bir yana dönüp sevgiliye bakmaz bile. sonra elini sallar ya uff elim acıdı der. eksantirik milli ise hiç bir şey olmamış gibi filmi izlemeye devam eder.

--- spoiler ---

zöge: ???
  • uyurken suratına osurmak. evet bence de bu yüzden yalnızım ben :(
hesabın var mı? giriş yap