şükela:  tümü | bugün
 • capcom un sessiz sedasız çıkardığı gayet saran bi oyun...stealth kısmını oynadığınız karakter baysa da bir an önce bitsin de öbür karaktere geçip arenaya çıkayım diye oynanıyor. arena bölümleri ise gayet iyi. imho ps2 ye çıkan en iyi oyunlardan biri
 • dönüşümlü olarak augustos gaius octavianus ve haşin savaşçı agrippa ile oynanılan, yaklaşık 3 haftalık bir süre zarfında zar zor bitirebildiğim oyun. capcom'un sadece isim hakkına sahiptir. zira tüm coderlar ve karakter tasarımcıları her zamanki gibi japon. bazı bölümleri o kadar kazıktır ki ancak şanş faktörü ile geçilebilecek cinstendir.

  ayrıca oyunun menüsündeki "secrets of rome" bölümünde, bütün arenaları bronz, gümüş ya da altın kupaları toplayarak bitirebilirseniz gizli bölümlerin ve hilelerin açılacağı rivayet edilmektedir.
 • ps3 için serinin 2. oyunu çıkacak söylentisi dolaşan oyun. sabırsızlıkla bekliyoruz. online da yapın arena da stres atalım, milletin kafasını uçururken.
 • ps2 ye çıkan oyunlar içinde en iyi 5 oyundan biridir. senaryosu, oyunun uzunluğu, grafikleri, 2 farklı karakter üstünden ilerleyen sürprizli hikayesi vs.. gerçekten çok iyidir, ama nedense hak ettiği değeri bir bulamamıştır.
 • ps2'deyken bayıla bayıla oynadığım ama bitirme fırsatım olmadığı oyun. zira gladyatör kısmında bazı görevler zorluyordu beni. imkanım olsa yine oynarım, arena çoook eğlenceliydi, the old switcheroo, better late than lever, roman blitzkrieg, ım-pressed gibi salvolar hatırlıyorum. stealth kısmında sıkılıyordum ama hikayenin çoğu öyle ilerlediği için yine de oynuyordum. hikayesi daha da güzelleştirilip remake'i yapılsa keşke.
 • nedense underrated kalmış ps2nin en efsane oyunlarından biridir. severek 6 7 kere bitirmişligim vardir. grafikler oldukça guzel oynanış basit ama eğlenceli vuruş hissi mükemmel oyun muzikleri cok hoşuma gitti aradan yillar gecse de hala aklımdadır. çok düşük bir ihtimal olsa da umarım ps4e remastered olarak gelir.
 • 16 yıldır ara ara oynadığım efsaneler efsanesi oyun.
  ne ps3 ne de ps-4 hatta ps5 e bile niçin düşünülüp çekilmemiş oldugunu bir türlü çözemediğim efsane.

  iki gün önce ekstrem bölümünü keşfettiğim ve yeni yeni arenalara açılıp kol, bacak, kafa ve adamları belinden ikiye ayirmisligim olan unutulması imkansız enfes konulu gladyatör oyunudur da ayrıca.
  kupaları aldıkça kullandığın silah yani kılıç, balta, ok hiç bitmiyor ve altın kupaları da alınca ölümsüzlük veriyor ve katliam başlıyor. enfes.

  aslan general agrippa'm benim.

  buradan kendisine selam ve sevgilerimi yolluyorum.*