• o kadar kaliteli ve akıllı adam oturup da puştluk tasarlıyor ! hem ülker kazansın , hem shell, hem de vatandaş gofret ve benzinden çifte kazık yesin!
    valla modaya ayak uydurdu hepsi...
  • bu aşırı yaratıcı parlak fikri üreten pazarlama ekibinin aldıkları maaşları gerçekten çok merak ettim.
  • bi tepki bi baş kaldırı. muhtemelen nick ararken tvde o iğrenç ülker çikolatalı gofret reklamını gördü ve çoğumuzun iç sesinin dışa vurumu olarak bu niki aldı. mutlu güzel zamanlar geçirmesi dileğiyle hoş gelmiş.
  • olm 75 kuruşluk gofret için uygulamanın sana verdiği kodu alacaksın görevliye söyleceksin ve adamın sana bir tane gofret vermesini bekleyeceksin.. yani 50-60bin liralık aracınla 75kuruşluk gofretin peşinde koşacaksın.. ahahaha

(bkz: vatandaşı olmasan aslında eğlenceli ülke)
  • yani bırakın 75 kuruşa vermeyi bedava bile verseler yine gündem olurdu diye düşünüyorum.
  • (bkz: öyle değildir lan)
    inanmak istemediğimiz kampanyadır.
    belki ilk gofret 75 kuruş, ikincisi bedavadır. 75 kuruşa gofret alanlara 75 kuruş indirim de yapabilirler.
    her iki seçenek de küçücük bir benzinimi shell'den alayım hissi uyandırmıyor ama yine de kabul edilebilir.
    shell kesin böyle bir kampanya yapıyordur da biz başka tarafımızdan anlıyoruzdur.
    değil mi sevgili shell?
  • ben linklere tıklamadan önce 75 krş değerindeki çikolatayı bedava vereceklerini zannediyordum. öyle anladım yazılanlara göz gezdirirken. * bildiğin parayla veriyorlarmış. ciddi ciddi parayla. bim'de 70 kuruş lan şaka mısınız?

hadi parasız versen bile rezalet bir kampanya olur. koskoca şirketsin sen be ayıp. çikolata lan bu. uygulama indirip karekod mu okutturacağız bunun için.
  • google > en yakın shell istasyonu
    bu muazzam kampanyadan faydalanmama vesile olduğun için allah razı olsun kardeş.
  • bu shell’in pazarlama mallarının ilk vukuatı değil.

geçen sene de her ay 15 liralık benzin alma şeysi çıkardılar ve hala devam ediyor. 15 lira lan? bozdur bozdur harca. 3 litre bile benzin alınamıyor şimdi.

şimdi bu kampanya adı altında düzenlenen tezgahı düşündüm; müşteri kitlesi zaten bir gofretin kaç para olduğunu bilmeyen enayiler olarak hedeflenmiş belli ki.

iyi de zaten o insanlar ülker çikolatalı gofret de almaz ki. snickers’dan aşağısı kurtarmaz.

nereden baksan tutarsız, nereden baksan ahmakça.

alana hayırlı olsun diyor ve shell’i bu salaklığından dolayı tebrik ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap