• keske butun muharebeler boyle kartopuyla olsa. high ground'dakilerin bir anda ortaya cikip agir kartoplariyla saldirmalari muthis.
  • keşke en ağır silah kartopu olsa
  • kamyonet virajı hızla alınca götüm çıktı bir an için.

yalan değil ilk açışta meskun mahal operasyonlarından bir kesit sandım. sonra gülümsetti.

bir dahakine toplu hedef teşkil etmeyin diyelim, kar topu savaşında en temel harp prensibidir. karla oynamaya devam.
  • silopi'ye çok hakim değilim ama görüntülerden anladığım kadarıyla sperti aşireti'nin gençlerinin olduğu mahalleye bersuva aşiretinin gençleri tarafından yapılan transitli saldırıyı içeriyor. fakat bilenler bilir 300 spertiliye boyun eğdirmek istiyorsan kalabalık bir ordudan daha fazlasına ihtiyacın vardır belki hava desteğine ve tabi bol miktarda şansa.
  • uzun zamandır bu kadar içten kahkaha atmamıştım. içinizdeki çocukla birlikte yaşam umudunuz, sevinciniz daim olsun.
  • biji godzilla
  • harika lan. minibüsle diğer mahalleye kartopu savaşına gitmekte güzelmiş. muhtemelen savaş 1 gün önceden planlanmış.
    adana'ya kar yağsaydı neler olurdu hayal edemedim.
  • kart kurt’ un transite binip gerçek olduğu anlar.
    bundan sonrası ulusların kendi kaderini tayin hakkı için verilecek su tabancası mücadelesi olacak gibi görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap