şükela:  tümü | bugün
  • görüntülerin ne zaman çekildiği meçhul, transit örgütüne bağlı kişiler şehre sızma girişiminde bulunmaya çalışınca mahalleli tarafından ağır bir ders veriliyor.
  • keske butun muharebeler boyle kartopuyla olsa. high ground'dakilerin bir anda ortaya cikip agir kartoplariyla saldirmalari muthis.
  • çatıdaki nişancı tim görevini başarıyla yerine getirmiştir.
  • yiyin birbirinizi ete para vermeyin.*
  • molotoftan iyidir kar topu... ula toma taşlar gibi taşlıyorlar
  • kamyonet virajı hızla alınca götüm çıktı bir an için.

yalan değil ilk açışta meskun mahal operasyonlarından bir kesit sandım. sonra gülümsetti.

bir dahakine toplu hedef teşkil etmeyin diyelim, kar topu savaşında en temel harp prensibidir. karla oynamaya devam.
  • görüntüler yeni, bu hafta yıllardır yağmayan kar cizre ve silopiye yağmıştır. şırnak merkezin durumunu anlatamam dizimize kadar karın içindeyiz.
  • silopi'ye çok hakim değilim ama görüntülerden anladığım kadarıyla sperti aşireti'nin gençlerinin olduğu mahalleye bersuva aşiretinin gençleri tarafından yapılan transitli saldırıyı içeriyor. fakat bilenler bilir 300 spertiliye boyun eğdirmek istiyorsan kalabalık bir ordudan daha fazlasına ihtiyacın vardır belki hava desteğine ve tabi bol miktarda şansa.
  • uzun zamandır bu kadar içten kahkaha atmamıştım. içinizdeki çocukla birlikte yaşam umudunuz, sevinciniz daim olsun.
  • biji godzilla