• yengenizin hafif şişman olup kol kısmının benim kadar bel kısmının geniş kendisinin göbeksiz olması var. bi de omuzlar erzurum bulgaristan arası kadar geniş. allahtan birkaç tane kötü özelliği (boyundaki ve koldaki benler) var da bu kız niye bu gomünis saçlı erkekçik ile geziyor demiyorlar.
  • https://eksisozluk.com/entry/100481260
    genellemelerinizi sikim.
  • bir kısmınız ne kadar kötüsünüz ya. yürüyen mutfak demiş birisi mesela. ya insan nasıl mutluysa öyle güzeldir. salatasıyla oynayıp surat asan mankendense kilolu ama güler yüzlü bir kızı tercih edecek adamlar da var bu dünyada. diye umuyorum.
    edit: varmış, hem de çok.
  • beraber vakit geçirmekten keyif aldığı biriyle sevgili olan erkektir. güzel ve zayıf vücutlu sevgili mutluluğun garantisi değildir.
  • zayıf kızla sevgili olan erkekten farksızdır. oğlum siz nasıl insanlarsınız ya burayı okuyup morali bozulan insanlar var. birini sevmenin kiloyla, boyla, şekille ilgisi yoktur. birini seviyorsanız, o sizin için dünyanın en güzel kadınıdır. fiziksel özellikleri umurunuzda bile olmaz.
  • yanlış yapan erkektir.
    doğanın kanunu, sağlıklı olanla çiftleşmek ister canlılar. şişman kız sağlıksızdır, evrimsel olarak yok olmalıdır.
  • eski kız arkadaşlarımdan biri kiloluydu. millet laf ederdi onla sevgiliyim diye. bende çocukluk edip kıza zayıfla dedim. yine yaptığım çocukluklar birikti durdu kız bir gün beni terk etti ve bitti. kurtuldu benden. bense kıymetini çok sonra anladım. ben bu erkeklerin genel özelliği nedir bilmiyorum bana cool diyorlar. en azından biri benim diğerlerini bilemem.
  • kilo verilir alınır oğlum, ne var bunda. kilo vermek 2 aylık disiplin işi, sonrası sadece zaman meselesi.

peki sen karakter kazanabilir misin? sanmam.
  • beyinsiz erkekle sevgili olan kız
  • hayatımın bir döneminde çok kilolu, bir döneminde kilolu, bir döneminde balık etli bir kadın olarak yaşadım. kendimi bilmeye başladığımdan itibaren bununla savaştım. ilkokul 4. sınıfta şekeri bıraktım, imkanlar elverdikçe spor yaptım, diyetisyenlerle kanka oldum, kilo vermeye dair herşeyi ezbere biliyorum.
    malesef herşeyde olduğu gibi hayat adaletsiz, bazı insanların hiç çaba sarfetmeden sahip olabildiği sağlıklı görüntüye, sen üstün çaba sarf etsen de olamıyorsun.

bu demek değildir ki kilo sorunu yaşayanlar insan duygularını taşıyamaz. onlar da üzülür, sevinir, aşık olur, evlenir, anne olur, bir yakınının ardından yas tutar, espiri yapar, gülebilir ve bir adamı severse mutlu edebilir.

bir bardağa istediğin kadar doldur, kapasitesi kadar sıvı alır. eklemeye çalışsan da fazlası akar gider. senin küçük beynin de şu anda fazlasını anlamayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap