şükela:  tümü | bugün soru sor
2812 entry daha
 • skyler white orospuluğu ne aldatma orospuluğudur, ne nankörlük orospuluğudur. o'onun orospuluğu başka bir orospuluktur işte, adı konamaz.
 • kazanandır.
  kaybedenler böyle gelip nefret kusar.
  eheh. ironi.
 • ted ile yattığı için değil, karşısındaki nazik karakteri yıllarca ezdiği için orospudur. karşısındaki nazik bildiğimiz karakterin içinden de ilerleyen zamanlarda bir orospuçocuğu çıkmış ve o güne kadar kendisini ezen herkese haddini bildirmekten öteye gitmiştir.

  evet, insanlar skyler’a orospu demekte haklı, çoğu insanda aynı hikaye var. gençken hayal ettiklerinden çok farklı bir hayat yaşayan, potansiyelinin çok altında günlerini geçiren insanlar var. bir de bu insanlarla taşşak geçen, potansiyelleriyle taşşak geçen çomarlar var.

  hank de skyler’dan farklı değil mesela. o da ayrı bir çomar. öldürüldükten sonra çölün ortasına gömülmüş olması çomarlığından gram eksiltmiyor. walter’ın her fırsatta hank’in kafasını karıştırması da yine izleyen çoğu insanı eğlendirmiştir eminim.

  bu konunun güçlü kadın karakter vs ezik erkek karakter karşılaştırmasından ziyade insanlara saygısı olmayan çomar karakter vs gereksiz tevazu sahibi sosyopat karakter olarak değerlendirilmesi daha doğru.
5 entry daha