• nicki ile müsemma entryleri ile sözlüğe renk katan müstesna yazar.
  • "mencim ağrıyor, ne yapmalıyım?" dedim, cevab veremedi. olmaz olsun böyle fizyoterapist...
  • hakkımda itici tanımını yaparak ve beni trollere layık görerek, ekşi sözlük çekici yazarlar listesinde tavan yapmıştır.

yakın zamanda kusursuz bir fenomen olacak sanıyorum.
  • abide falan değildir arkadaşlar. sözlüğün anasını sattılarsa bu almıştır. sözlüğün namussu sana emanet ey romantica.
  • bir süredir twitter'dan takip ettiğim, şimdi de burada entry'leriylerine rastladığım yazar. burada bulunmasını sözlük adına bir şans görüyorum. bana göre tam anlamıyla bir bibliyofil ve edebiyat otoritesidir. çok iyi bir okuyucu ve yönlendiricidir. defaatle tecrübe edilmiştir; kitap önerileri hiçbir zaman pişman etmez.
  • ya didem madak'ın kendisi ya da çok aşık.
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş.
  • (bkz: #33086866) herseyi boyle gec anlamaya devam ederse daha ilerde cok uzulecek yazar. hep bu ve bu kafa tum sehitlerin sorumlusu zaten.
  • kitaplarla arası iyi yazar. belki kafası da iyidir. kitaplarla arası iyi olup da kafası iyi olmayan var mı. belkisi fazla yani.

bir de beşiktaşlı olsun da çamurdan olsun.

gereği düşünüldü: oku kızım!
  • iyi ki doğmuş cağnım ciğerimdir. her ne kadar mal bi çocuk olsa da çok severim kendisini. nice yıllara dostum. öperim çok.
hesabın var mı? giriş yap