• pis olmakla dağınık olmanın arasında dağlar kadar fark olduğu
  • bu ismi bulduğumda daha 16-17 yaşımda bişey idim travian oynamak için nick arıyordum . kroisos diye bir lidya kralı vardı onun isminin okunuşunun ingilizcede cresos olacağını düşünmüştüm . hala okunuşunun nasıl olduğunu bilmiyorum.
  • aylak adam'ın son cümlesi

"sustu. konuşmak gereksizdi. bundan sonra kimseye ondan söz etmeyecekti. biliyordu,anlamazlardı."

edit: haha sayın çaylak editlemişsin ben de şans eseri yazdığını gördüm.nickinin anlamını hatırladığın için çok mutlu oldum,gayet güzel bir nick seçmişsin.
  • armaiti: zerdüştlük'te spenta armaiti veya spandarmad, bilgeliğin altı yaratıcı veya ilahi tezahürü ve ahura mazda'nın kızı amesha spentas'tan biridir. aynı zamanda gayomard'ın annesi ve kocası ve mashya ve mashyana kardeşlerinin annesi.
    doğa anayı yeniden yaratılışı temsil eder.
  • mastürbasyon.yani bildiğin 31 çekmek.ama söylenişi bilmeyen için ne güzel değil mi?.şiir okur gibi 31 diyebilmek değişik...
  • boney m şarkısı

klipteki dans eden dayı da idolüm olur.

https://www.youtube.com/watch?v=qtxlcsvkkvy
  • bence anlamı çok net. el değmemiş, saf.
  • piç afedersin, cheeky bastard.
    ama ben kendime yakıştıramıyorum. satın aldığım için kullanıyorum.
  • çalıştığım yere her sabah, muhtemelen tanap inşaatında çalışan hintli bir dayı gelirdi. adam kendine has aksanıyla, siyah paketlerden sonra adı marlboro touch, öncesinde ise beyaz ve altın sarısı paketiyle marlboro light olan sigaradan bir paket alırken heyecanla "one malboro light!" biçiminde haykırırdı. umarım iyisindir hintli dayı.

edith piaf: imlâ
  • yeryüzüne düşen ilk beyaz yakalı :p

anlamını açıklamaya gerek yok diye düşünüyorum :)
hesabın var mı? giriş yap