şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bıktırmıştır. vallahi bıktık. allah için şuraya güzel bilgiler veren entryler girin. siyaset siyaset allah belasını versin ya.

  edit: en çok entry girdiğim katagorinin siyaset olduğunu söylüyorsunuz. evet, çünkü entry girmek istiyoruz ve her yerde siyasi başlıklar var. yazdıklarıma bakarsanız da kesin birilerine cevap vermek şeklinde entryler girmişimdir. sıkıntı da burda zaten. her başlık siyaset olunca doğal olarak bu başlıklara entry giriyoruz. artık bu akımın değişmesi gerekiyor diye düşünüyorum. siyaset konuşulmamalı değil ama bu kadar da olmamalı ya.

  bir de bu başlıklardan dolayı ben dahil kutuplaşıyoruz. birbirimize nefret kusuyoruz. belki bu ülkeye en çok bilimsel katkılar veren insanlara aktroll diyerek ana bacı sövüyoruz. diğer taraftan herkes herkese vatan haini demeye başladı. sağcı solcuya solcu sağcıya dümdüz gidiyor. güzel entryler, başlıklar ise yok olup gidiyor. göremiyoruz. görsek inanın oralarda daha fazla entryler gireriz. insanların gözüne gözüne siyaset sokulduğu için buralara entry giriyorlar. belki 24 hazirana kadar böyle devam edecek ama nolur ondan sonra artık siyaset şu sözlükten bir siktir olup gitsin.
 • siyaset; yaşam tarzına karışır, ne yediğine ne içtiğine karışır, ne giyip ne giymediğine karışır, kimi nasıl sevip sevmemene karışır, neye nasıl inanacağına karışır, ne kadar maaş alacağına karışır, nasıl sevişeceğine bile karışır. böyle uzar gider...yani kısacası siyaset hayatın ta kendisidir. burada konuşmayacaksak artık nerede konuşacağız.
 • seks konuşma siyaset konuşma ne konuşucaz amk? tespit ve sanatsal başlıkları uplamadınız da destek mi olmadık? tutan başlıklar belli. millet bütün gün anket başlıklarda eğleniyor. bilgi kaynağı olacak hiç bir başlık ilgi çekmiyor artık.
 • başlığı açan yazarın en çok katkıda bulunduğu kanalların başında siyaset(53) yazıyor.
 • şunun şurasında 24 haziran 2018 seçimlerine 23 gün kalmış...şimdi konuşmazsak sonra çok geç olmuş olabilir...

  sonra yok tayt giyen kızın amacı yok tok kapı sesi yok ebemin amı diye konuları konuşursunuz...

  belki de konuşacak mecra bile bulamayabilirsiniz...
 • başka adam akıllı konu yok orası ayrı da; kelime oyunu yapıyorlar ya ona ayar oluyorum. "iyi"ce, gel"ince", "t a m a m", "d e v a m" gibi... hay tipinizi sikeyim deyip, engelliyorum bu malkovskileri. işleri güçleri ekşi jargonu ağzıyla yazıp fav almak. bir tane yeni bir şey yok! eleştirdikleri o koyunlar, çomarlar gibiler! trend neyse o! siktiğimin özenti beyinsizleri.

  başlığı görür görmez entryleri tahmin ediyorum.
 • bugün tavan yapmış durumdur. 24 hazirana kadar da şiddetlenerek artacaktır. mıharrem aşağı, tayyep yukarı, arada bir meral serpiştiriyorlar. seçimler bitse de kurtulsak dedirtmiyor değil.
 • (bkz: vallahi biz am göt memeyi özledik)

  konuşulan şey siyaset olsa keşke, o kadar takmam. bir tarafta mağduriyetten ölecek ak çomarlar, diğer tarafta her muhalifin birbirini sevmesi gerektiğini zanneden ve halkın değerlerine düşman birtakım muhalif çomarlar, diğer tarafta ise hdp güzellemesi yapan şarlatanlar; hiçbirinin derdi tartışmak değil, haklı çıkma derdinde hepsi.

  emin olun bunların zihniyeti ülkeye hakim olsa, bugün akp ne yapıyorsa aynıları olur. tipik senin vesayetin kötü, benimki iyi kafası.