• the vampire diaries'in iyi ve küçük kardeşi. uyarlamada kendisini paul wesley canlandıracakmış ki, kendisi sneak peek ve promo fotograflarında küçük angel gibi durmakta.
  • pısırık, kılıbık, andaval, zekası kıt, egosu yüksek, "ben çok iyiyim herkes beni seviyor, sayıyor" vampiri, yalancının önde gideni. de get. uyuz. the vampire diaries'in 2. sezonunda sadece kendisinden nefret etmeye başlamadım onun yüzünden tüm sezon ıstırap içinde geçti resmen diziden soğuttu ama damon salvatore aşkı üstün geliyor da insana dayanma gücü veriyor... sonlara doğru da toparladılar biraz. kendisinin tek "iyi" yanı ağabeyini gerçekten sevmesidir. sezon üçte "tek düze bile değil, yarım düze" olarak bilinen karakteri biraz daha ilginçleşir, azıcık olsun omurgalılar familyasına kayar mı bilinmez. belki biraz daha katlanabilir bir karakter halini getirirler onu "favori çocuğumuz, bakın ne de şirin, tüm sorunlarını da yok ettik artık çok daha da mükemmel" modundan çıkabilirse dizinin yazarları ve milleti dizi boyunca "ama o çok iyi, en bi iyi, herkes de ona tapıyor, bakın" sahneleri ile boğmaktan vazgeçebilirlerse. kendisini oynayan aktör bile illallah etmiş durumda bunun sünepeliğinden, o biçim.
  • the vampire diaries dizisinde paul wesley'in canlandırdığı karakter. salvatore kardeşlerin küçük ve iyi olanı. kendisi insan kanıyla beslenmez.(bkz: edward cullen). the vampire diaries dizisinde (bkz: klaus mikealson) karakterinden sonra en favori vampirimdir. elena seni hiçbir zaman hak etmedi. ayrıca damon'dan çok daha yakışıklıdır.
  • kan içtikten sonra yüzü şekilden şekile giren itici tip aynada kendini görsede utanıp saplasa kazığı kendine bizde kurtulsak
  • üç ay kasanın içinde suda kaldı diye travmalardan travmalara koşan mızmız vampir. angel baba'nın ağzından bir tane şikâyet çıktı mı aynı şartlar altında? hayır. sevgilin de sen de mızmızsınız olm.
  • allah'ın şanslı kulu,resmen kızlar buna tapsın,her salaklığı mazur görülsün,ne yaparsa yapsın sevilsin,el üstünde tutulsun diye yaratılmış!
  • stephanie meyer edward cullen karakterini yazarken kesin bu sumsukten ilham almistir.

hemen not: vampire diaries twilight denilen sey yazilmadan cok once yazilmisti.

edit: bu hem sumsuk hem gerizekali bunu bi oldurseler de hepimiz rahatlasak.
  • sıkıcıdır, damonın tırnağı değildir.
  • bir edward cullen değil.
  • insan kanı ile beslenmez.
hesabın var mı? giriş yap