• sayesinde amerika'da bim olmadığını öğrenip tee istanbul'da hüzne boğulduğum yazar.
  • hakkımda ilk entryi yazarak beni daha da şaşırtan yazardır.kimdir, neyin nesidir bilmem. madem ilk hoşgeldini ondan aldık. ilk hoşbulduk ona olsun.
  • yeni evli ve sürekli gülümseyen damat olarak hafızalara kazınandır. klasiğin dışına çıkan takım elbisesi, aksesuar detayları, düğün mekanının süslemesi, fotoğraflarla bezenmiş ağaçları, seyyahlıklarını gözümüze sokan dilek masası, çalan müzikler ve şirinlik muskası gelini ile arkasından konuşturandır. bir ömür sağlıkla, aşkla ve çoğalarak gezsinler inşallah!
  • ilk hoşgeldin mesajı yazan kibar, düşünceli insan. entry girme şevkim artmıştır sayesinde.
  • beni günboyu elektrik kesintisinden kaynaklı sıfırın altında hava soğukluğunu iliklerime kadar hissettiğim bir günün gecesinde duble mutsuzluğa* gark ettirmiş şahıstır, üstelik kısasa kısasçıdır, teşhircidir, spekülatördür, komisyoncudur.*
  • şahsen kıçıma motor taksam da hızına yetişmekten korktuğum dokuzuncu nesil yazar.
  • pılını pırtısını toplayıp saint petersburg'a göçmeye hazırlanan yazar. tebdil-i mekanda ferahlık vardır dedi bakalım bi' kere.

gerisi gelir zaten..
  • her gece sol frame'de onun sayesine "umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları" başlığını görüyorum.

ilk entry mutlaka onun oluyor, sonra birileri görüp bir şeyler yazıyor besbelli.

onun sayesinde oraya yeni bir tanım ekleyeceğim, "sol frame'de umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları başlığını görmek"

evet, görünce böyle içim acıyor artık...
  • adamın bütün "ben"leri "biz" olmuş, kıskanılmayacak gibi değil.
  • dokuzuncu nesil yazar.
hesabın var mı? giriş yap