• müstakbel dokuzuncu nesil yazar.başucu arkadaşı.
  • çömezimdir; entry girmeyi benden öğrendi kerata. *
  • iddiali kulaklıklarından biri takstar hı2050 olup incelemesi sitemizde mevcuttur. güç verince daha da güzel olması onu f/p arayanlar için bulunmaz kılmaktadır.

http://www.kulaklik.web.tr/…star-hi2050-incelemesi/
  • çinli ses ekipmanları üreticisi, fiyat performans açısından gayet iyi mikrofon, kulaklık, ses mikseri ve benzeri ekipmanlar satmaktadır
  • 100 dolar altı unidirectional condenser mikrofonu olan şukela markadır. söylediklerine göre audio technica ya falan üretim yaparken kendileri ürünleri çıkarmışlar. performans ı gayet yerinde
  • mikrofonunu ve kulaklığını aldım. kullanıyorum. evde kayıt falan yapacaksanız, fiyat performans ürünüdür. adı değişik geliyor kabul. ama işini iyi yapıyor. ayrıca pro 82 için söylüyorum, çok rahat. pedler yumuşacık. kutusu sağlam ve gösterişli.
  • tak-35 mikrofonunu aldığım markadır. bu gün itibariyle elime ulaştı. ses kartım geldiğinde test edip editlerim.
  • pro 82 model fiyat-performans canavari kulakliklarini 2 senedir cayir cayir kullandigim marka. genelde düsük fiyata kalburüstü ürün üretirler.
  • fiyatına göre iş görür ürünler piyasaya süren bir çinli çeşidi. fifine'dan evladır zannımca.
hesabın var mı? giriş yap