şükela:  tümü | bugün
 • şu güzel sözleri yazmış:

  kaçtım kaçtım durdum
  kendime değil hep kendimden
  ne zaman ki bana geri döndüm
  ümitle donandım yeniden
  ben benden oldum yaşayınca
  onun bunun kitabına göre
  ben yine beni bende buldum
  sığınınca kalbime yeniden
 • eylülde harbiye konserlerini covid sebepleriyle yapmayan, ama mısır’daki zengin hayranları için rixos’ta deli paralara konser veren megastarımız. öyle ki, konser videolarına denk geldim, sahneye ışıltılı eşofman ve sweatshirt’le falan çıkmış, göbek de yapmış.

  abi sen bizim megastarımızsın, bizi dışlama. :) bir de bak ricky martin’e, kaç yaşına geldi hâlâ enerjik, öyle göbeği bilmem nesi yok. türkiye’de konser paralarını reklamdan kazanıp, konseri yurt dışındaki hayranlarına yapmak falan… sen bizim megastarımızsın, olmaz öyle. ;) kuzu kuzu gelip, dilediğimizce kapanacaksın dizlerimize. :d
 • ..seneler önce havalimanında çalışıyorum..20lerin başındayım..işim gereği de ya kodaman heriflerler ya da ünlülerle uğraşıyorum..bir gün bir hengame koptu dış hatlarda dediler ki tarkan geldi..koştuk gittik en yakın arkadaşımla..o zamanların yapıkredi lounge gelmiş oturmuş..ulan diyorum hayırdır vipe gitmemiş..neyse bir enerji,bir güzellik..dedim yok böyle olmaz gittim ben yanına dedim sarılalım mı tabiii kii dedi kalktı oturduğu yerden..sımsıkı sarıldık..sonra dedim bir de fotoğraf nolur..aldı benim telefonu kendi selfimizi çekti..o zamanlar selfi falan da yoktu..sonra gözü kolonun arkasından bize bakan görevliye takıldı..benden yaşça büyük bir kadındı,lounge temizlik görevlisiydi..sen niye uzakta duruyorsun gelsene dedi..kadın utandı sıkıldı..yetkilisini gösterir gibi oldu ki tarkan aaa ama lütfen dedi gitti kadının yanına..sımsıkı sarıldılar..herkes onları izledi..benim gözlerim doldu..çünkü bir kaç gün önce seda sayan'dan gerçek isminin aysel olduğunu bilmediğim için fırça yemişim..dedim ki evet sen gerçek bir megastarsın..
  aklımda, kalbimde tarkan'ın yeri bambaşkadır..onun gibisini görmedim..bir insan nasıl bu kadar alçakgönüllü,nasıl böyle güzel olabilir bana gösterdi..geldik 2022 yılına hiçbir şey değişmedi..gündemin berbatlığında konuşması gereken herkes kafasını gömerken ilk önce tarkan konuşuyor..yapmayın diyor,nolur kıymayın doğaya, hayvanlara,çocuklara, gençlere diyor..iyi ki varsın güzel insan,iyi ki..
 • ırkçılaşmış askerine,yobazlaşmış müslümanına gereken ayarı veren sanatçı.
 • servetini dolaylı olarak da olsa bu topluma borçlu sanatçı adı altındaki, halktan kopuk ve toplumsal olaylardan uzak organizmalara gerçek sanatçı nasıl olunur tekrar gösteren megastarımız.

  sanatçının sahip olması gereken vicdan
  ve haysiyet mekanizması sebebi ile toplumsal olaylara nasıl tadında tepki göstermesi gerektiğinin en güzel örneği. diğerleri kafalarını kuma gömmeye devam etsinler, işini ve dolayısıyla şanını kaybetme korkuları midemi bulandırıyor. ne kendi dizi/film setindeki set emekçisin hakkını savunur, ne sahnedeki emekçi insanların halini hattını sorarlar. 40 yılda bir belki toplum baskısıyla bir dizi düzen eleştirisi yaparlar. yazık size ve küçülme korkunuza.

  tarkan'a bir kez daha büyük saygı duydum. ilk konserine fırsat bulunca gideceğim. yıllar geçtikçe daha da olgunlaşıyor. muhteşem insan vesselam. diğerleri de, kafayı kuma gömmeye devam etsin.
 • bu topraklardan çıkan birkaç değerden en kıymetlisi. tavrıyla, tarzıyla, şarkılarıyla, yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla bizim megastarımız.
 • (bkz: enes kara) ile ilgili olarak çok asil ve sert bir duruş sergilemiş.

  helal olsun sana mega star!

  https://www.instagram.com/…lo/?utm_medium=copy_link
 • topluma mal olmuş gerçek bir sanatçının nasıl davranması, nasıl olması gerektiğini kanlı canlı kanıtıdır.

  duruşundan dolayı bir kez daha tebrik etmek gerekir.
 • kimseyle polemiğe girmeyen, sanatını en üst seviyede icra eden tam anlamıyla bir megastar
 • bugün enes kara için söyledikleri kendisinin bir sanatçı olduğunun kanıtıdır. ne o yanda ne bu yanda, sadece söylenmesi gereken şeyi söylemiş helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap