• ben olabilirim :) neden yaftalıyorsunuz anlayamadım.

sözlüğün abuk sabuk başlıklar haricinde bilgi ve fikir paylaşım aracı olduğunu düşünüyorum. yazar olmadan önce de bir çok farklı konuda sözlükten faydalanmışlığım olduğundan, bir çok farklı noktada işe yarar bir platform olarak görüyorum.
    hakkını vererek yazan insanlar için de bir başarı sayılabilir, bilgilerinden yada fikirlerinden faydalanıldığı için.

dolayısıyla başlığı açan arkadaşın yaftalayacağı kadar aşağı bir durum göremedim burda.
  • hayatta pek bir noktaya varmayı başaramamış, kendini sahip olduğu ekşi sözlük yazarlığı üzerinden vareden bir kişilik tipidir.

bu gibi sıkıntılı kişilik tiplerinde görüldüğü gibi sahip olduğu bu meziyeti dünyanın en değerli şeyiymiş gibi kullanır, barındırdığı güce tapar ve dolayısıyla egocentrik bir biçimde bu gücün evrenin en kıymetli, en biricik, en tapılası şeyi olduğunu düşünür. evrendeki diğer her şey bu olağanüstü kabiliyet ve ayrıcalık karşısında gereksiz ve değersiz bir konuma düşer.

sahip olduğu sözlükte yazabilme kabiliyeti arkasından yanında götüm götüm olacağı kişiler hakkında atıp tutabilmekte, her tür kıskançlık, kin, nefret ve öfkesini kusabilmekte, varlığına bir anlam katabilmektedir.
  • buralar tarla iken üye olup sonra o üyeliği unutup kaybeden bana hava atamaz..
  • artık bir başarı olmaktan çıkmış bir "vasıfla" gurur duyan tiptir. sözlük saçma sapan insan kaynıyor artık, 4-5 sene önce beni yazar yaptıklarında anlamıştım zaten*
  • valla bunu ilk ben düşünmüştüm.kendimi ifşa ederim diye korktum.
  • aynı kişinin ekşi sözlükte başarısız bir yazar olması "çifte etki" yaratır. yakınlarına sabır dilerim.
  • biri yazar olduğu için kendini başarılı mı ilan etti ? ben mi yanlış okudum..
  • burada yazar olmak başarı mı sayılıyor?
hesabın var mı? giriş yap