• bugün bana da iphone 6s tanımlamışlar. onayımı bekliyorlarmış. canlarım yaa, ne tatlılar. bunun 7'si çıktı iphone 6s telefon mu ulan it. dolandırıcının bu kadar rahat olduğu başka bir üke var mıdır acaba?
  • iett'nin 1998 yılında anadolu yakası'nda çalışan 100 adet, doğalgazlı, yeşil renkli ikarus otobüsle başlattığı, okuma güçlüğü çektiren led tabelaların programlanma ve montaj işlerini yapan firmaydı. 150 kadar otobüste kırmızı ledlileri kullanıldıktan sonra sarı ledlilere geçilerek tabelaların gündüz de okunabilmeleri nisbeten sağlanmış oldu.

http://www.google.com.tr/…3359l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0
  • kazandığımı öğrendiğim iphone 6'yı sevdiğim 10 kişiye mesaj göndererek onların da iphone sevabı kazanmasına vesile olmamı sağlamış şirket. ülkenin geri kalanı enayi olduğu için 2000 tl öderken, benim gibi einstein'lar 169 tl'ye alır aynı telefonu.

ava gidenin avlandığı sazan.avi'dir. çünkü bizim vatandaşımız emeksiz, çalışmadan kazanmaya bayılır.
  • x no'lu hattiniza alisverislerinizden dolayi tanimlanan ıphone 6 s akilli telefon onaylanmadigi takdirde ıptal olacaktir . bilgi ıcin : 02129251590 şeklinde mesaj atarak muhtemelen sazan avlamaya çalışan firma. 29 eylül'de bana da bu mesajı yolladılar. ne güzel böyle elini kolunu sallaya sallaya bu tarz faaliyetler yapabiliyor firmalar ve bir yaptırımı yok. özgürlükler ülkesi türkiye.
  • an itibariyle telefonuma 0850 425 2667 iletişim numarası ile sms gönderen, aramazsam hattımın iptal edileceğini yazan kapkaç hareketi. bunlara firma falan denmez.
hesabın var mı? giriş yap