• türkiye müzik piyasasında iyi müzisyen olduğu su götürmez.

onun dışında selam verse alır mıyım? cinsiyetime göre değişir.
  • serserii ölcem
  • kendini acındırma kralı. ama seviyorum galiba insan geçmişini silemiyor biraz okan bayülgen gibi bişey kafamı karıştırıyolar şeytan tüyü
  • haftasonu posta gazetesindeki röportajı çok güzeldi. harbiden çok dolu ve kendini ciddiye almayan bir adam. seviyorum seni teooo

bu da linki: http://www.posta.com.tr/…e-yasiyorum-haberi-1373504
  • ünlü olmasa cok daha mutlu olurdu. gerçi o zaman da biz şarkılarını dinleyemezdik. çok üretken bir kişi olduğunu düşünüyorum. çoğu şarkıcılar hatırlanmayacak ama teoman gelecekte de hatırlanacaklardan..
  • güzel adam bu abimiz.
    son röportajında mutsuz, dertli bir adam gördüm ve dertli adam iyi adamdır benim için. çünkü düşünüyor, kafa yoruyor bir şeylere, ülkesine, kendine, çocuğuna, nesle. bunca şeye kafa yorup da mutlu olabilen adam boş adamdır zaten.

çocukluğumuzda bir çoğumuzu rock müzikle tanıştıran adamdı bu. zamanla biz büyüdük, zevklerimiz değişti. yeni türler keşfettikçe "yeaaa teoman neymiş yeaa" moduna girdik ama bu röportaj iyi geldi şimdi. açayım biraz dinleyeyim. çocukluğuma, ilk gençliğime döneyim.
  • neden bu kadar nefret edildiğini anlamıyorum.sevdiğim şarkıları da yok değil yani.
  • teoman'la ilgili en çok merak ettiğim şey teoman göründüğü gibi umursamaz biriyse o şarkı sözlerini nasıl yazdı?

teoman'ın şarkılarında çok etkileyici sözler vardır.

-sen hep güzelsin benimse içtiğim her bir damla yaralarıma vurmuş.
    -bir bulut saklıyor sanki akacak yaşları uykusuz gözlerimden.
    -"bir yol olsa" demiştin, senle ben için o yolda hayatımı sana verirdim.
    -hem zaten her zaman kaybettik sen ve ben.

bence umursamaz bir insan bu sözleri yazamaz tabi gene de tartışmaya açıktır.

- artık çok üzmüyor beni hiç bir şey hissetmiyorum hatta bir kaç anı sadece onlar da silinir nasılsa zamanla.

umursamaz biri aşık mı olmuş ?
    yoksa çok büyük bi aşk acısı yaşadıktan sonra umursamazlık seviyesine mi gelmiş ? bu teoman'la ilgili en merak ettiğim şeydir.
  • bu sene rockdaysfestivalinde kendisini dinleme şansı yakaladığım hatta sırf bu adam için aslında rockdaysbileti aldığım muhteşem adam. konser performansı da bil hassa çok iyi.
  • bu geceki jolly joker performansı harikaydı. yaklaşık bir buçuk saat sahnede kaldı. kaç yıl geçmesine rağmen adam sesinden hiç bir şey kaybetmemiş. ekiple beraber çok güzel bir performans sundu.

elinize sağlık.
hesabın var mı? giriş yap