• 18 agustos 2002 releaseli future sound of london albumu.
  • 2002 tarihli, dumani ustunde future sound of london albumu. 1996'da yaptiklari son album, futuristik ambient sahikasi dead cities'den beri ortalardan kayip olan grubun, hayranlarini saskinliktan saskinliga surukleyecek bir album bu.
    ben sahsen, alti yilda soundlarini biraz daha ileri gotureceklerini, hatta idm sularinda, autechre, aphex twin benzeri birsey cikaracaklarini dusunuyordum.. dumurdan dumura ugruyorum, albumu su an dinledikce. 60'larin psychedelic folk albumleri, 70'lerin o buyuk, sasaali progressive rock albumlerinin toplanmis ve geometrik ortasi alinmis hali album. sitarlar, kemanlar, mellotronlar, simdilerde bizim gibi sinik bunyelere yer yer cok komik gelen psychedelic liriklerle, insani sasirtan, bol acid'li bir album. ben sevdigimi soyleyebilirim, ama grubu dead cities'le papua new guinea ile sevenler ne dusunecek, allah bilir..
    bir de adlarindaki future, tamamen anlamsiz kalmis gibime geldi, past sounds of london, daha mi dogru olur artik, ne?
  • grubun elemanlarindan garry cobainin ic kendisini bulabilmek icin cıktıgı (hem de fiziksel gucunu toparlayabilmek icin - o kadar saykedelikten sonra) uzun dunya turundan sonra ortaya cıkarttıkları album ... gelecegi ozendiren grup ironik ki eski hallerini ozletecek gibi ...
  • rollda isness adli $arkinin papua new guineanin bir remix versiyonu oldugu geciyor.
  • en bi sevilesi future sound of london albümü.. benim bünyem buna müsait karde$im... çilek tarlaları, gökyüzünde danseden hipopotamlar, sirkte oyna$an finolar, ye$il ye$il çimenlerde hoplayan beyaz taf$anlar...
hesabın var mı? giriş yap