• haber kanalları bile bu olayı gündemine taşımazken thy nın açıklama yapmaması çok normal bir durum. bir kaç gün sözlükte, twitter da gündem olur, sonra unutulur diğer meseleler gibi.
  • normaldir. allah in varlığı haricinde hiçbi şeye inanmıyorum
  • hepimiz torpilliyiz temalı bir basın toplantısı ile mi yapsalardı dediğim durum.
  • bir tek bu kişiye özel yapılsa, sonrasında her gün başka biri için açıklama yapmaları gerekeceğinden yapılmayacak olan açıklamadır.
  • işin içerisinde yüzüklerin efendisi olduğu sürece üstü kapatılıyor.

çünkü yüzük hâlâ onda..
  • ne diyecekler biz o kadar kurumsal bir firma değiliz, önemli yerlere bile torpille atama yapıyoruz. ayrıca yeterlilik, liyakat gibi kavramların bizim için bir önemi yok mu diyecekler ? ne diyebilirler, mecburen susup konunun unutulmasını bekleyecekler.
  • ilginc olmayan durumdur. adamlar salak mi bunun icin aciklama yapsinlar. neredeyse tum ust orta alt duzey yoneticileriin kodaman tanidigi oldugu bir sirket. birini ele verirlerse devaminin gelecegini biliyorlar tabi. akpnin en iyi yaptigi sey de bu aslinda kimseyi ele vermemeleri.
  • maillerin samimiyetine bakılırsa (!) açıklama yapanın açıkta kalacağı durum gibi gözüküyor.
    lan koskoca thy kimlerin elinde ya, şaka gibi vallahi....
    acaba bu meymenetsiz ifşa olduktan sonra ortam nasıl bir hâl aldı orda? günaydın falan diyorlar mı buna ya da muhabbet ediyorlar mıdır? ne bileyim asansörde gördüklerinde saçını başını yolmak ister gibi bakıyorlar mı? :)))
    gerçi banane ya, yeyin birbirinizi...
  • adamlar medyayı öyle bir ele geçirmiş ki bir kaç tane siktirboktan haber sitesi haricinde hiçbir yerde haber yapılmıyor. yani biz ekşide ne kadar gündemde tutarsak olayı o kadar iyi. o kadar çok şey oluyor ki memlekette bunların çoğundan çoğu insanın haberi olmuyor. olay gündemde tutulmazsa ya da gündeme getirilmezse çıkıp herhangi bir açıklama yapmaları çok zor.
  • thy'nin yaptigi aciklamadan banane arkadas bu konu oyle thy'nin yapacagi aciklama ile kapanabilecek bir konu degil.
    ılgili sahis ve bakanliginin aciklama yapmasi lazim.ben hic bir zaman devlet ya da herhangi bir devlet kurumunda calismak istemedim suan calismiyorum da lakin onca sene sinava hazirlanip mulakatlarda giremeyen genclerin hakki yendigi icin ben o gencler adina hakkimi helal etmiyorum.bu dunya da abin ile isini halletin bakalim diger tarafta hesap verirken yardim isteyebilecegin bir abin de olmayacak.ıki yakaniz bir araya gelmez insallah.
hesabın var mı? giriş yap