• hiç denk gelmedim, fakat illaki vardır dediğim olay.
    tinderın kullanım amacı belli. kimse maval okumasın. (bkz: tinder)
    edit: tinderda tanışıp evlenmiş çiftler mesaj atıyor, linç yemek istemiyorum.. tamam tamam vurmayın...
    edit2: arkadaşlar bu başlık sayesinde çok fazla insanla tanıştım. ekşi sözlüğün bambaşka bir mecra olduğunu tekrar anlamış oldum.kaliteli yazarların kalemiyle tanımaştan kıvanç duydum. tinder'dan happn'dan tanışıp evlenen çiftlere çocukları olursa benim adımı koymasını söyledim.(kimse ti'ye almadı tabii.) hehehheh.
    şimdi konuya açıklık getirmek istiyorum. tinder'in normal şartlarda kullanım amacı zaten insanların birbiriyle tanışması fakat ülkemizde bu durum çığrından çıkmış durumda. bende tinder kullanıcısıyım. tindera girdiğimde gördüğüm tipler genellikle, seks işçileri veya kendine fuckbody arayan tiplerle dolu. ama pek tabii amacına uygun kullanan insanlarda var, varki birbirlerini bulmuşlar. hepsine aynı dilekte bulundum.(mutluluğunuz daim olsun). yani bu başlığı açarken amacım kaos yaratmak değildi. entrylerinizi girerken biraz daha seviyeli entryler girmenizi rica edeceğim. ağır konuşmayın abiiii.
    edit3: bi tane sayın yazar şöyle dedi. -ben koca arıyordum, kocişimde zikişecek birini arıyormuş. ikimizde aradığımızı birbirimizde bulduk...
    (böyle samimi mesajların hastasıyız arkadaşlar)...
    edit4: yobazlara burdan boru....
    edit5: #101572699 - güzel açıklamış sayın yazar..
  • bize de anca kalpazanlar denk geliyor, be heeeyyyy :/ üzdünüz evlenen çiftler ve düşündürdünüz.
  • var tanıdığım bir çift. facebook' tan tanıştıklarını söylüyorlar neden bilmem...
  • gerçekse çiftler adına mutlu olduğum olaydır. net olarak amacına uygun kullanmışlar. bize de tebrik etmek düşer. bravo.
  • bi tık öncesini gördüm geçenlerde. nişanlanmışlar. evlenirlerse güncelleyeceğim.
  • evlenene şahit oldum. teknoloji çağındayız. oluyor öyle şeyler.
  • en azından bir ortak noktaları vardır.
  • (bkz: eski sevgilim)
  • tinder'ın kullanım amacı belli ama insanların ne için kullandığı farklı. evlenenlere neden evlendin diyemezsin. saygı duyuyorum.

mutluluklar dilerim dediğim çift.
  • burdan görüleceği üzere ülkemizde buna benzer bir sürü zorunluluktan evlenen çift varır.
hesabın var mı? giriş yap