• adamla zamanında öyle sevgili olmuş bir kadından bahsediliyor. gayet sıradan; ortalama bi arabası var evi kira falan filan...yani maddiyatı düşünmeyerek sevgili olmuş ve evlenmiş. e ne güzel... günümüzde kadınlarda az rastlanan bi özellik. bakıcı istemedin demiş. bakıcı istemek geçtim ünlü ve zengin aileleri, orta sınıf için bile olmazsa olmaza dönüşmüş bi istek. yine takdir ettim kendilerini. bence son derece hoş bi mesajdır. seksist filan da deildir. kadınlığı erkekliği böyle çarpıtmayın lütfen.
  • evlilik gerçeği işte, çok güzel anlatmış . birbirinizi anlayarak bı ömür geçirin inşallah

kendini taşıyacak eşek arayan kadınlar ve kadina esekklik yapmak isteyen beylerin anlayamayacağı mesaj
  • "maşallah be!" dedirten mesaj..
  • bence duygusal degil. kisisine göre güzel ya da değil denilebilir. o mesajı alan kişiye bağlı. ama bence duygusal değil çok akıl ile yazılmış bır sey. nedir bu sanki kendini ikna etmeye çalışır gibi eşinin yaptığı fedakarlıklari sıralıyor. bana bunları bunları yaptı haberim olsun der gibi.

bana böyle tebriklerde çocukların merkeze konması da hiç romantik gelmiyor. insan aşkından bahsetmeli mantıkla düşünülen şeylerden değil. ya da çocuklardan. bana anne baba olunca aşık olma partner olma eş olma durumları tamamen ortadan kalkmış gibi davranilmasi acıklı geliyor.
  • goz yaslarimi tutamadigim mesaj. mendilim nerede sebastian!
  • tolga çevik'in -yanlış hatırlamıyorsam- sürekli aldattığı eşine ithafen yazdığı duygu dolu mesaj.
    özür dilemiş herhalde ve barışmışlar.
  • gerçekten bu yazıyı nasıl bir kötü niyetle yorumladınız siz yaa
  • böyle duygusal mesaj mı olur?! kısaca sayende epey kar ettim demiş, mesajın bende ilk uyandırdığı intiba bu şekilde. ama onları ilgilendirir tabi.
  • ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timigörev başında.
    tolga çevik'ten eşine duygusal mesaj başlığına gir tolga çevik'i göm ardında ekşi itiraf başlığına gir ''sözlük çok mutsuzum'', ''yalnızım''. başkasının mutluluğuna tahammülün yok ki kendin mutlu olabilesin.

tolga çevik'in eşini onere etmek için yayınladığı mesaj.
hesabın var mı? giriş yap