• bir fikret orman beyanı.

--- spoiler ---
    beinsports'a açıklamalarda bulunan orman, tosic'e ilişkin "tosic'i çok severiz, evladımız. resmi teklif gelmedi. açıkçası satma fikrimiz de yok. şahsen severim. kamuoyu da beğenir. duruşu var. 15 temmuz'da tankın önünde durdu, ailemizden tosic" yorumunda bulundu.
    --- spoiler ---

kaynak
  • şakaysa çok komik gerçekse çok acı bir açıklama. inşallah yaptığı lens vida esprileri gibidir.
  • politikaya batan her şeyin ne kadar çirkinleşebileceğinin tezahürüdür. bu adam bu dediğine aslında inanıyor mu? elbette hayır. lakin, oyun bu.

tosic'i de pek severim; iyisiyle kötüsüyle takımımın güzel bir değeridir. bu açıklamalar onun da değerini düşürüyor.
  • beşiktaş belediye başkanlığı boşaldı tosic?
  • sanki bir soru bir cevap yapılmış ve şu diyalog gerçekleşmiş:

spiker: tosiç

f.o : 15 temmuz direnişçisi asla satmayız.

size buradan ekmek çıkmaz arkadaşlar. haydi herkes kuma.
  • yarın git atv haberde işe başla.

adamın açıklamasını kesip biçip burada paylaşıp töhmet altında bırakmayın. açın konuşmanın tamamını okuyun.

adam tosic'e resmi teklif olmadığını söyledikten sonra, 15 temmuz'da tank önünde durmasını bir yerlere yaranma amaçlı demiyor kesinlikle. uydurmayın amk.
  • şimdi bir futbolcunun satılmasının 15 temmuz ile ne ilgisi var. futbolcu alım - satımında sanki başka bir takım kriterler olması lazım gelir ama neyse bilemedim şimdi.
    tosic hangi mevkide oynuyor onu bile bilmiyorum ancak fikret ormanın bu açıklamasından anlıyorum ki adam defans oyuncusu ve tank gibi savunma yapıyor gibi bir anlam çıkarttım ben.
  • amk ota boka baslik acip durmayin. bir anlam icersin bir haber degeri olsun sirf elimde hiyar var tuzluk alip kosun der gibi her halta baslik acmayi s.kerim. sozluk deyil forum sanki amk.
hesabın var mı? giriş yap