• olağanüstü genel kurul kararı alınan trabzonspor'da kongre tarihi belli oldu. bordo-mavili kulübün olağanüstü genel kurulu 29-30 mart'ta, çoğunluk sağlanamazsa 7-8 nisan'da yapılacak.
    henüz ben adayım diye çıkan kimse olmadı...
  • ahmet ağaoğlu resmen adaylığını ilan etti ve sessizlik son buldu.
    sadri şener ve hacıosmanoğlu desteklerini açıkladılar.
  • hayırlı olsun.
    trabzonspor kulübünün 73. genel kurulunda başkanlığa ahmet ağaoğlu seçildi. hayri gür spor salonu'nda iki gün süren genel kurulda toplam 16 sandıkta bin 691 üye oy kullanırken 1559 oy geçerli sayıldı. genel kurulda 17.00'de oy verme işleminin bitmesinin ardından yaklaşık 2,5 saat saat süren sayım sonucunda divan başkanı ilhami algan, ahmet ağaoğlu'nun 1329 oy alarak bordo-mavili kulübün yeni başkanı olduğunu açıkladı.

algan, diğer aday metin kaya'nın 211 oy, bağımsız yönetim kurulu adayı levent sekban'ın ise 19 oy aldığını belirtti.

ağaoğlu'nun listesi
    ahmet ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

asil üyeler: hayrettin hacısalihoğlu, mehmet yiğit alp, ömer sağıroğlu, önder bülbüloğlu, faruk kanca, emin kahraman, haluk şahin, mesut çağlar bozoğlu, cahit erdem, zeyyat kafkas, müminhan bilgin, ertuğrul doğan, yalçın orhan, serdar ekrem şirin

yedek üyeler: zafer göktaş, özer bayraktar, onur sağır, tuncay uzunal, lokman sadıklar, dursun ali sakarya, kemal ertürk
hesabın var mı? giriş yap