• az önce gectigim yolda bir üst geçitin ustünü komple kaplanmis bir sekilde yerlestirilmis reklam isiklarini gormemle bende resmen mide bulantisi hissettiren sirket.
    sagim solum heryerim trendyol reklami.. ama heryer!! reklam verilecek her alanda trendyol var! tv.. internet, sosyal medya, yollar.. yeter be biktirdiniz! efsane cuma bana gore milleti keklemekten ote birsey degildir! hic bir numarasi yoktur! bitsede kurtulsak..
  • gerçekten indirim olsa içim yanmayacak. indirim falan da yok. daha çok insanları irrite ediyorlar. benim bir şeyler alasım varsa bile kaçırıyor resmen.
    yazık o kadar reklam bütçesine...
  • bir de başka markanın var ki bir reklamı, yolda giderken radyoda reklamı çıkınca kafamı cama vurasım gelyor.

avva avva avva !

bu ne vizyonsuzluktur, ne yapmak nereye varmak istemektesiniz.
  • toplu halde dava açamıyor muyuz ya da imza kampanyası falan ondan haber verin.
  • sadece trendyolla kalsa iyi her dakikaya bir reklam ortalamasıyla şu “kürek kasım indirimi” diye bağırarak birşeyler anlatmaya çalıştıkları reklamlardan kusacaz artık.

(bkz: lassie bize birşey anlatmaya çalışıyor)

çare (bkz: ad block)
  • bunlar yine iyi. bir zamanlar wix reklami vardı. reklamdaki adamı gördükçe sövüyordum. en çok küfrettiğim insan olabilir.
  • bokunun çıkmadığı yer kalmamıştır. diğer bıkkınlıkları:
    -telefon bildirimleri:baktığımı bile hatırlamadığım ürüne yüzde2 indirim gelmiş diye haber veriyor haspam,
    -ünlü/influencer story ve link vermezse olmazcılar: bir önceki storyde çok sorduğunuz x in linkini paylaşıyorum arkadaşlar hem de çok indirime girmiş

ne tasadüfki sadece kısa süre önce adı çocuklar ile ilgili bir skandala karıştığında bu şeytanlar dilsizdi.
  • benim de sinir olduğum olay. ülkecek dev bir avm'deyiz sanki, her yerde trendyol ve hepsiburada reklamı var. bir de yok efsane cumaymış yok süpersonik salıymış leş bir pazarlama stratejisine gitmişler. "satın al, harca, tüket." diye beynimizin eti yeniliyor sürekli.
  • şu kafa ziken reklamlara harcadıkları parayla, ürünlere gerçekten de indirim yapabilirlerdi oysaki !

trendyolunu sikeyim senin !
  • yeni nesil işportacılık başka da bir şey değil. reklam verenleri gördükçe aklıma hep cebinden birşeyler çıkartıp pazarlamaya çalıştıkları beliriyor.
hesabın var mı? giriş yap