• iki ünlüyü birbirine benzettiğini yazdığı entrisine katılmadığımı söyleyince özel mesajdan küfür eden bir adet yazar.
  • bu yazarken ben neden çaylağım dedirten yazar.
  • (bkz: #63310962)

alkollü bir sekilde arac kullanip birisinin ölümüne sebep olan katillerin hapis yatmasina karsi olan bir katil adayi.

herifcioglu diyor ki, ölen zaten ölmüs kalan saglar bizimdir. kalan sag neden 4 duvar arasinda ömrünü bitirsin.
    ailesi sikayeti cektiyse katil olan kisi disarida olsun diyor.
    ben daha fazla yazamayacam, agzimdan kötü sözler cikacak. siz kendiniz okuyun bu herifin sicmigini.
  • spoiler kavramından bi haber olan yazar.
  • kadın cinayetlerinde çok önemli bir noktaya parmak basmış sözlük yazarı.

eğer bir kadın sevgilisi tarafından öldürülmüşse "senin de bu hırbo ile ne işin vardı?ölmeyi hak etmişsin" diyebilmek ve henüz ölmemiş olanlara dersini verebilmek için ön sırada cesurca yer alan bir sözlük yazarı. cinayetin arkasına hemen yapıştırır "kadın cinayetlerinde yanlış seçim gerçeği" diye. artık konuşulması gerekeni çıkarır koyar masaya

"ölen ve henüz ölmemiş kadınlar her şeyi unutun! erkekler tarafından öldürülüp durma sebebinizi buldum! çözümü de hazır! bütün iş sizde bitiyor "

ölmek istemeyince kimse ölmüyormuş meğer dedirten çok sofistike bir yazının yazarıdır kendisi. hata yapmamaktadır mesele. kadınların erkek arkadaşlarını seçerken erkekler gibi rahat yaşayamayacaklarını hatırlayıp hepi topu 1 canlık hakları olduğunu akıllarında tutarak hareket etmeleri gerekmektedir. kadınların hayatlarında hataya yer yoktur.

kadın cinayetlerinde: "cezaların caydırıcı olmaması gerçeği", "devletin kadını koruyamadığı gerçeği" "cinayetleri önlemek için hayati önem taşıyan istanbul sözleşmesinin hala uygulanmaması gerçeği", "türkiye'nin kadına şiddette 2019'da dünyada 1 numarada olması gerçeği" gibi başlıkların dikkate değer hiçbir yönü yokmuş. işte tugberk1903 ve teşekkürlerini sunduğu 5000e yakın destekçisi (eminim bu sayı bir sonraki cinayetlerde, ölen kadının başlığında, bu girdisine bkz vermek için onu heyecanlandırıyordur) ölen kadınlar ve ölmekten korkan kadınlar için çözümü bu şekilde sunarlar.

tüh derim ben de ! ne kadar da basitmiş! çözüm sözlüğün efendi erkekleriyle olmakta imiş. boşuna ölmüş onca kadın! işin sosyolojisi, hukuku, siyaseti, tarihi, eğitimi biz hepsini boşuna düşünüp duruyormuşuz. "îstanbul sözleşmesi yaşatır" diye boşuna boğaz patlatıyormuşuz. tek yapmamız gereken tugberk1903'e gidip kendisinden doğru seçim nediri öğrenip onu uygulamakmış.

keşke bu sayaçtaki kadınlar sana daha önce denk gelselerdi tugberk1903. keşke benim kadar şanslı olabilselerdi. bi favori de benden, hayatımı kurtardığın için. umarım teşekkürüne beni de dahil edersin.

(bkz: victimblaming)(bkz: mansplaining)
    kadina-siddette-turkiye-ilk-sirada
    öldürülmeden önce 23 kez suç duyurusunda bulunan kadın
    suç duyurusunda bulunmasına rağmen öldürülen kadın - istanbul sözleşmesi neden yaşatır?
    sadece geçtiğimiz kasım ayında ülkede 29 kadın cinayeti işlendi
  • tanımam esasında. adaşımmış o yüzden dikkatimi çekti. karşılaştığım 3. adaşım. senin ismin kimin aklına gelmiş, kim koymuş beni bul yiğidim. merak ettim. saygılar, iyi bayramlar.
hesabın var mı? giriş yap