• sercan sararer, mehmet ekici, mevlüt erdinç gibi gurbetçi oyuncu kontenjanından milli takımda oynayan genç. zira milli takımda oynayabilmek için ya galatasaray'da ya fenerbahçe'de oynayacaksın ya da gurbetçi olacaksın. diğerlerinin halini de gördüğümüz için milli takımda niye oynuyorlar demiyorum fakat adım gibi biliyorum ki aynı tunay gaziantepspor'da, sercan kayserispor'da, mehmet ekici ne bileyim gençlerbirliği'nde filan oynasaydı bırak milli olmayı, milli takım aday kadrosuna bile çağırılmazlardı. diğer taraftan mesela trabzonsporlu olcan augsburg'da, gençlerbirliğinde oynayan hurşut meriç freiburg'da, eskişehirspor'lu alper potuk mainz'da falan oynasaydı dünkü maçta ilk 11 çıkarlardı büyük ihtimalle. ya da şöyle söyleyeyim galatasaray'da nasıl forma giydiği tartışılan aydın yılmaz galatasaray'da değil de orduspor'da oynasaydı milli takıma çağrılır mıydı sizce? yıllarca süperlig'de oynadığı halde yüzüne bakılmayan umut bulut toulouse'a transfer olunca kıymete bindi. örnekleri çoğaltmak mümkün. niye böyle anlamadım ama durum böyle ağalar. zaten oyuncu havuzumuz çok kaliteli değilken sen bu havuzdan seçimi de böyle yaparsan işi hep zorlaştırırsın şekilde görüldüğü gibi.
  • milli takıma hangi vasfından ötürü davet edildiği merak edilen futbolcu.

hadi sercan sararer'i ve biraz kendimi zorlayıp mehmet ekici'yi anlıyorum ama bu tunay olayını çözemedim. milli forma altında ben bu kadar oyundan kopuk, hayalet gibi dolaşan, hiçbir sorumluluk almayan bir futbolcu görmedim. adam sanki oyunda yok, takım 10 kişi oynuyor. her maç böyle olmasına rağmen ısrarla milli takıma çağrılıyor ve forma veriliyor. tunay'dan bir yıldız yaratmaya falan çalışan varsa baştan söyleyelim. olmaz kardeşim fazla kasmayın.
  • 14 kasım 2012'de danimarka ile oynanacak hazırlık karşılaşmasına çağırılmamış futbolcu.

yıkıldım, futbola, adalete, karmaya olan inancım sarsıldı.

gerçi bu hazırlık karşılaşması ya doğru, eleme maçına kesin çağırılır.
  • katkı, ruh, mücadele, istek, azim, gelişim gibi hususlarda aydın yılmaz'dan hiç bir farkı olmayan futbolcu. yani bu özellikler kendisinde yok.
  • geçirdiği trafik kazasında kolur kırılmış.

http://live.sporx.com/…kazasi-gecirdisxhbq316221sxq
  • kasımpaşaspora transfer olmuş.
  • "benim için kasımpaşa'ya gelmek çok büyük bir olay. zaten gelen tekliflerden sonra ilk tercihim burası olmuştu. tesisleri de gezme şansım oldu, açıkçası böyle bir tesis hiçbir kulüpte görmedim. olağanüstü bir tesis. inşallah benim ve yeni takımım açısından her şey çok güzel olacak" demiş vizyonsuz topçu... ahaha görende galatasaray'da, fenerbahçe'de, beşiktaş'ta falan oynayacak sanır...
  • gelebilecegi en yüksek takıma gelmiştir o yeteneği ile. ah ulan yabancı sınırı...
  • attığı tweeti silmiş. yazdığının arkasında durmayı bile beceremeyecek seviyede, kasımpaşaya yakışan topçuymuş.

https://twitter.com/tunaytorun55
  • kendisinin kafasi sanirim azicik da olsa calismiyor, genelde turkiye'de ekmek almaya kucuk cocuklar gider. bunun gibi insanligini unutan, para icin her seyi yapacak insanlik dusmanlari anlamaz.

"o yasta cocugu ekmek almaya gonderirsen boyle olur' diyerek kasimpasaspora yakistigini gostermis. bu sene kaptan olur kasimpasaya. ama insanlik sinavinda yedek bile kalmaz.
hesabın var mı? giriş yap