• müşteri hizmetlerinde çalıştığım kurum. büyük bir sorun, sorunun kaynağı hala belli değil. ha bide bu akşam tanıdım insanları, bu durumu şahsiye çevirenler oldu. yemediğim küfür kalmadı, haram zıkkım olsunlar ben veriyorum senin paranı demeler vsvs.
  • yetersiz rezil bir şirket.
  • galiba geldi... ama operatörüne de altyapısına da lanet olsun. bırakıyorum...
  • 3. sınıf güvenilmez gsm operatörü olduğunu tekrar göstermiş yandaş bir firma.
  • bütün bir gün boyunca telefonsuz kalmama neden olmuş berbat operatör.

daha can ve mal kaybının olmadığı 6 şiddetinin altında bir depremde saatler boyunca iflas etmiş bir operatörün allah korusun büyük şiddette yıkıcı bir doğa olayında ne hale geleceğini tahmin bile edemiyorum. eminim tüm türkiye bu günden sonra ulan 2 katı para versem de diğer operatöre mi geçsem demiştir.

tanım : yazıklar olsun.
  • istanbul'da öğle saatlerinde gerçekleşen depremden dolayı ankara'da gece 23:30'a kadar çalışmayan operatör. zahmet verdik paşam keşke acele etmeseydiniz, üç yıl sonra düzeltirdiniz.

uzun zamandır böyle rezalet görmemiştim. hadi yoğunluk dediniz, herkes aynı anda konuşmaya çalışıyor dediniz; üzerinden sekiz saat geçtikten sonra, beş yüz km ötede bu telefon niye çekmiyor?

ota boka para sıvayacağınıza işinizi düzgün yapsanız da hem böyle rezil olmasanız hem de bu kadar insanı rezil etmeseniz ne vardı?
    şaka gibi.
  • milli operatörünü araplara peşkeş çekersen böyle afet zamanlarında acı gerçekle yüzleşirsin işte.

tanım: yarın aşırı derecede müşteri kaybedecek gsm şirketi.
  • yav arkadaş istanbuldan 1000 km uzaktayım sabahtan beri arama yapamiyorum internette yoktu,daha 10 dk önce düzeldi,istanbulda olmayan başka kişilerde yaşandı mı sorun ? telefonum bozuldu zannetim hatta tamirciye goturecektim sabah...
  • istanbul'da eski püskü bir evde oturuyorum. bugünkü deprem daha şiddetli olsa ve enkaz altında kalsam bu saate kadar herhangi bir insana ulaşmamı engelleyecek olan gsm operatörü.

az önce geldi sinyal.
  • rezalet.
hesabın var mı? giriş yap