• yakında zaman ötesinde yerini alacak başka bir uygulama örneği.
    (bkz: cep telefonu açılış notları)
  • türk telekomun türk telekom mobil isminden hazzetmediğini anladığımız reklam. adamlar operatör ismini değiştirme opsiyonu sunmuşlar. kim bulduysa aferin çok orijinal fikir :)
  • (bkz: ihl kapatılsın)
    imam hatipler kapatılsın sınırı aşıyor çünkü
  • abi yok mu şu sözlükte selfyli ya konserden indirim alacağım 20 liralık. hadi be sözlük.

edit: cokdasikimdeydi nicki arkadaş sağ olsun yardımcı oldu. kendisine teşekkür ediyorum. *
  • online yemek siparişi kampanyaları hatrına beni türk telekom'da tutmayı başaran servis.

mesela şuan domino's ile kampanyaları var. toplam 26 tl ye iki orta boy istediğiniz pizzayı alabiliyorsunuz. tanesi 13 tl'ye geliyor. son zamanlarda gelen zamlardan sonra neredeyse yarı fiyatına gelmiş oluyor.

ara arada burger grubu kampanyası geliyor. onlarda iki menü fiyatına bir menü oluyor ki gerçekten oldukça iyi indirimler geliyor. mesela çok uzun süre usta dönerciden 13 tl'ye 2 kutu içecek, 2 adet 100 gr brioche ekmeğe tavuk döner, 2 adet patates kızartması yemek oldukça keyifli ve uygun fiyatlıydı.

dışarıdan yeme alışkanlığınız varsa bu fiyatlar çok iyi geliyor.
  • hayatta gördüğüm en boktan ve kulak siken reklama sahip zamazingo.

genç turkcell zaten kafa sikiyordu bir de bunlar çıktı.

abv.
  • şu b.ktan reklamı yapmak için ne kadar zaman harcadıklarını gerçekten merak ediyorum. tuvalette 10 dk içinde proje mi ürettiniz?
  • kulak tırmalayan, iğrenç ötesi bir reklama sahip türk telekom tarifesi.
  • türk telekom, süleyman demirel üniversitesi kampüsünün hiçbir yerinde çekmemesine rağmen süleyman demirel üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen çaylaklar konserine sponsor olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap