• #58452787 numaralı entry'de aynı olayı ben de yaşadım. sadece ekranı çatladı ve ekran değişimi 600/ 20% = 120 lira ödeyip kurtulacağım sandım, fakat bana böyle bir prosedürleri olmadığını kvk olarak sadece değişim yaptıklarını belirttiler ve en nihayetinde 600 lira ödemek zorunda kaldım.
    özet olarak ya "kasko"dan faydalanıp 600 tl'ye telefonu yenile diyorlar, ya da "kasko"dan faydalanma 600 tl'ye ekranı tamir ettir.
    doğal olarak zaten "kasko"lu diye çizilmesine falan önem göstermediğiniz telefonu yenileme kararı alarak bu usülsüzlüğün farkında olmadan bir parçası oluyorsunuz.
  • gecenlerde turkcellden 1000 tl civari bir cep telefonu aldim. satici israrla sigorta yapalim, her boku karsiliyor, telefonu kaybetseniz dahi 80% ini karsiliyor vb. tarzi israrlarindan kurtulmak icin kendisine bir teklifte bulundum: tamam dedim yapalim ama sigortanin parasini sen ver, bir yil dolmadan ben gelip telefonu kaybettim diyeyim, bana 500 tl ver gerisi senin olsun dedim, herif mavi ekran verdi.
  • rezalet gibi rezalettir.neyseki etliye sutluyr karismadan yillardir faturasiz hat kullaniyorum dedirtmistir.bu kasko sirketlerinin ne mal oldugu belliydi turkcelldir teknosadir buyuk firmalar isin icine girip daha pahali akla mantikli gelen kasko sunarak (herseye karsi deniyor alirken) nasil adam sktklerini gosteriyor (teknosayi bilmiyorum cepkaskta boyleydi)
hesabın var mı? giriş yap