• (bkz: diş makyajı)
    (bkz: diş peruğu)

not: evleneceğiniz kişinin dişlerinin gerçekliğini de kontrol edin.
  • (bkz: simdi reklamlari dinlediniz)

bir dis hekimi olarak soyluyorum... kesinlikle itibar edilmemesi gereken bir kurulus. tamamen bir ticaret ve sosyal medya cakalligi yapan bir site. etik degerleri yok sayan bir kurulus. rekabet kurumu ve dis hekimligi odasina sikayet durumunda cok ciddi cezalar odemesi gereken bir kurulus ayrica. sagligin reklami olmaz... her gordugunuz seye de inanmayin...

edit:
    sektorde cok ciddi manipulasyonlar photoshop calismalari falan yapilabiliyor. ozel vakalar secilip reklam amacli kullanilabiliyor. her gorsele inanmayin. ozellikle en iyisi biziz deyip etrafta cigirtkanlik yapan tum saglik kuruluslarindan uzak durun.

net bir sekilde soyluyorum. saglik sektorunde reklamin her turu yasaktir. ozellikle bas bas reklam yapan her kurulustan uzak durunuz...

bir ornekle pekistirmek istersek: (bkz: galip gürel) web sayfasina girip bakabilirsiniz. instagram sayfasina da bakabilirsiniz. en ufak bir reklam veya cigirtkanlik goremeyeceksiniz. ama meslege cok ciddi katkilar saglamis ve bu konuda dunyada 1.ligi bulunan bir hekim.

dogru hekime ulasmaniz icin umarim yeterli bir klavuz olmustur.
  • ınstagram'dan takip ediyorum kendilerini. ama fiyatları konusunda bilgi alamıyorum. ortalama ne kadara mal olur bilen yeşili çaksın lütfen. ona göre gidip muayene ve tedavi olayım.
  • overrated ve gülüş tasarımı için uçak rakamlar isteniyor.
  • deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. kesinlikle tercih etmeyin. elli bin gibi bir rakam istiyorlar, anlaşma yaptığınız kişiyi bir daha görmüyorsunuz bile. doktorlar acemi, teknikerleri beceriksiz, oldu bittiye getirilen uydurma işler yapıyorlar. instagramdaki tüm reklamları photoshop. şikayet hesaplarına yazsanız bile kaldırtıyorlar. komple düzenbazlık örneği bir yer.
  • henüz yaptırmadım ama lamine için 1500 tl fiyat söylediler. diğer yerlerde genelde bu fiyat seviyelerinde dolayısı ile pahalı falan değil. dişlerimi yaptırınca tekrar editlerim.
    edit:çok soran oldu. gün ve saat belirledik gittim tam dişlerimi keseceklerken dişleriniz uygun değil lamine değil zirkon yapacağız dediler. bende vazgeçtim. çünkü o döneme göre zirkon için çok yüksek bir fiyattı 1500 tl. sonuç olarak deneyimimi paylaşmak gerekirse burayı tavsiye etmiyorum içerisi ana baba günü full arap. asıllı yabancı ikincisi fabrika gibi bir yer ilgi alaka sıfır.
hesabın var mı? giriş yap